| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ανάλυση | 6mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 27.778 pixels/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32×32mm |
| Μέγεθος μονάδας | 192×192mm |
| Απόσταση θέασης | 6-300m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 8000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κάθετη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |