| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 4.81mm |
| Χρώμα Τσιπ Λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Κουτί | Σίδερο ή Αλουμίνιο για Επιλογές |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Φωτεινότητα | 1500 nits |
| Πυκνότητα Pixel | 43222 |
| Απόσταση Pixel | 4.81 mm |
| Τύπος LED | SMD2121/1921 |
| Φωτεινότητα | >1000 nits |
| Σύστημα Ελέγχου | LSN/Nova |
| Γωνία Θέασης | 140°Οριζόντια και 140°Κάθετη |
| Διάρκεια Ζωής | 60.000 Ώρες |
| Κατανάλωση Ενέργειας | Μέσος όρος 200w/m², Μέγιστο 600w/m² |
| Τάση Λειτουργίας | 200-240 V / 50-60 Hz |
| Μέγεθος Κουτιού (Π×Υ×Β) | 1024×1024×120 mm |
| Επιφάνεια Οθόνης Κουτιού | 1.048 m² |
| Υλικό Κουτιού | Κουτί από χυτό αλουμίνιο |
| Βάρος Κουτιού | 12kg |
| Βαθμός Προστασίας IP | Εσωτερικού χώρου |
| Αντίθεση | ≥3000:1 |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 1920Hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10-30°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20-50°C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 20-85% |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 10-90% |