| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | 400$-745$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Αθόρυβη, εξαιρετικά λεπτή οθόνη τοίχου P4 για ενοικίαση led, διαφήμιση με 3 χρόνια εγγύηση
1, οθόνη led για σκηνή
2, Υψηλός ρυθμός ανανέωσης μπορεί να είναι 3840-4000hz, καλή ισορροπία χρωμάτων
3, Η εταιρεία μας σχεδιάζει ειδικά, γρήγορα για τη σύνδεση κάθε ντουλαπιού και λεπτού φωτεινού ντουλαπιού
4, Μεγάλη γωνία θέασης 150Degrade
5, Καλύτερη συνέπεια μάσκας,
6, Υπηρεσία ζωής πάντα, Μην ανησυχείτε για την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Εφαρμογή οθόνης LED P4 για ενοικίαση
Σίγουρα η καλύτερη επιλογή για υπαίθρια διαφήμιση, αυτή η οθόνη LED για ενοικίαση διαθέτει ορισμένα χαρακτηριστικά που την καθιστούν εξαιρετικά κατάλληλη για υπαίθριους χώρους. Μπορεί να λειτουργήσει σε διαφορετικά επίπεδα φωτεινότητας και σε υπαίθριες συνθήκες. Η οθόνη led για ενοικίαση μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε σκηνή, τράπεζα, προώθηση, έκθεση, σταθμό, KTV, στάδιο, αεροδρόμιο και άλλους υπαίθριους χώρους.
Τεχνικές παράμετροι οθόνης LED P4 για ενοικίαση
| Μοντέλο στοιχείου | SCX-p4 |
| Ενθυλάκωση LED | RGB 3 σε 1 |
| Pixel Pitch | 4mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού (Π*Υ) | 128dots*128dots |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 512mm*512mm |
| Διαμόρφωση pixel | Μαύρο led 2121 |
| Πυκνότητα pixel | 62500 dots/sqm |
| Μέθοδος οδήγησης | Λειτουργία σάρωσης 1/16 |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920~3840 Hz |
| Οδήγηση IC | INC2026 ή Microblock MBI 5124 ή άλλα τσιπ |
| Κλίμακα γκρι | 14bits |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 1000nits |
| Θερμοκρασία χρώματος | 8000K |
| Καλύτερη συντομότερη γωνία θέασης | 4m |
| Τάση λειτουργίας | AC90-264V±10% |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 950W/m² |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 475W/m² |
| Διάρκεια ζωής | 50000 ώρες |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία -10℃~+50℃, υγρασία 10-90% RH |
| Βάρος | 7.5KG/pcs |
![]()
P4 Οθόνη LED για ενοικίαση Υψηλή κλίμακα γκρι - Καλύτερη εικόνα
Η οθόνη LED μας κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας υλικό καλύτερης ποιότητας, που αγοράζεται από τους πιο αξιόπιστους προμηθευτές. Τα τελικά προϊόντα διαθέτουν κορυφαία ποιότητα και προσφέρουν τις καλύτερες εξόδους. Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης και η κλίμακα γκρι διασφαλίζουν ότι η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη.
![]()
![]()
![]()
Ευρεία γωνία θέασης για ευρύτερη εμβέλεια
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 120° οριζόντια και 120° κάθετα, η οποία φτάνει σε περισσότερους θεατές. Η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη σε όλες τις κατευθύνσεις και από απόσταση, παρουσιάζοντας σε όλους τους θεατές τις ίδιες εξόδους υψηλής ποιότητας. Αυτό το καθιστά κατάλληλο για μεγάλες συγκεντρώσεις.
Αυστηρή δοκιμή γήρανσης
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρή δοκιμή γήρανσης. Η δοκιμή γήρανσης 72 ωρών διεξάγεται χωρίς λυχνία, αμυδρή λυχνία, διαφορά χρώματος και μωσαϊκό. Το προϊόν εισάγεται στην αγορά μόνο εάν περάσει τη δοκιμή γήρανσης, διασφαλίζοντας ότι η καλύτερη ποιότητα είναι εγγυημένη για εσάς.
Συσκευασία&Αποστολή
Συσκευασία: Ξύλινη& Θήκη πτήσης είναι διαθέσιμες
Αποστολή: Αεροπορικώς, Δια θαλάσσης, DHL, UPS, EMS
![]()
Συχνές ερωτήσεις
Ε1: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας; Πόσος χρόνος χρειάζεται για την παράδοση;