| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Δυτική Ένωση, MoneyGram, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 4mm |
| Χρώμα Τσιπ Λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD2121 |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο/Εικόνα |
| Κουτί | αλουμίνιο ή σίδηρος χυτοπρεσσαριστός |
| Μέγεθος Κουτιού | 320mm*160mm |
| Τάση Λειτουργίας | DC5V |
| Χρόνος Εγγύησης | 3 χρόνια |
| Πυκνότητα Σημείων | 62500 |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/16 σάρωσης |
| Σημεία Pixel | 80*40 |
| Στοιχείο | Τεχνικές Προδιαγραφές |
|---|---|
| Βήμα Pixel | 4mm |
| Διαμόρφωση LED | SMD 3 σε 1 |
| Πυκνότητα Pixel | 62500 pixels/τ.μ. |
| Μέγεθος Μονάδας | 320mm x 160mm |
| Ανάλυση Μονάδας | 80 pixel x 40 pixel |
| Μέγεθος Κουτιού | 960mm x 960mm |
| Ανάλυση Κουτιού | 96 pixels x 96 pixels |
| Υλικό Κουτιού | Σίδηρος/Αλουμίνιο |
| Βάρος Κουτιού | 48kg/m2 ή 40kg/m2 |
| Φωτεινότητα | 5000cd/m2 |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3500K-9500K (ρυθμιζόμενη) |
| Γωνία Θέασης | Ο:110°/Κ:55° |
| Ομοιομορφία Φωτεινότητας | ≥97% |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | Χειροκίνητη/Αυτόματη/Προγραμματιζόμενη |
| Μέση Κατανάλωση Ενέργειας | 200 W/m2 |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας | 600 W/m2 |
| Τάση Εισόδου | AC220V/50HZ ή AC110V/60HZ (±10%) |
| Τάση Εξόδου | 5V,40A |
| Καλύτερη Απόσταση Θέασης | 10m~200m |
| Αναλογία Αντίθεσης | 5000:1 |
| Ρυθμός Καρέ | 50/60 Hz/δευτ. |
| Ρυθμός Ανανέωσης | ≥1200Hz |
| Επίπεδα Κλίμακας Γκρι | R(256bit) x G(256bit) x B(256bit) |
| Χρώματα Οθόνης | R(1024) x G(1024) x B(1024) |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Διάρκεια Ζωής | 100.000 ώρες |
| MTBF | 10.000 ώρες |
| Ρυθμός Σημείων Δυσλειτουργίας | < 0.0001 |
| Θερμοκρασία/Υγρασία Αποθήκευσης | -30~+60°C/10~90%RH |
| Θερμοκρασία/Υγρασία Λειτουργίας | -20~+50°C/10~90%RH |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/4 σάρωσης |
| Σύστημα Ελέγχου | Σύγχρονο/Ασύγχρονο/Wifi/3G Ασύρματο για επιλογή |
| Σήμα Εισόδου | RF, TV, RGB, S-VIDEO, PAL, DVI, HDMI, VGA, SDI, AVI, RGBHV, CVBS, κ.λπ. |
| Λειτουργικό Σύστημα PC | Windows, 8, 98, 2000, XP και Vista |