| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Pixels | 3.91-7.82mm |
| Κουτί | σίδηρος/αλουμίνιο χυτό |
| Ρυθμός καρέ | >=60HZ |
| Μέσος όρος Χωρίς Βλάβες | >=1000ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο InternetΕικόνες προϊόντων |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m² |
| Το Βέλτιστο | 600w/m² |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/8 σάρωση |
| Στυλ εγκατάστασης | Ανάρτηση σταθερής εγκατάστασης |
Χρησιμοποιείται ευρέως σε γυάλινους τοίχους, βιτρίνες καταστημάτων, εμπορικά κέντρα, τερματικούς σταθμούς, εκθεσιακούς χώρους αυτοκινήτων, εκθεσιακούς χώρους, αίθουσες επιχειρήσεων, καταστήματα 4S, γυάλινους τοίχους γραφείων κ.λπ.
| Όνομα προϊόντος | Διαφημιστική οθόνη LED |
|---|---|
| Pixel Pitch | 3.91-7.82mm |
| Μέγεθος μονάδας | 1000mm*1000mm/1000mm*500mm |
| Πυκνότητα | 16384 dot/m² |
| Μέγεθος κουτιού | Προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο LED | SMD2525 |
| Φωτεινότητα | ≥4500CD |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1200HZ |
| Επίπεδο προστασίας | IP43 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/8 σάρωση |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια: ±150 μοίρες, Κάθετη: ±210 μοίρες |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | 8-100m |
| Κατανάλωση ενέργειας | 600W/m² |
| Διάρκεια ζωής οθόνης | ≥100.000 ώρες |
| MTBF | ≥5.000 ώρες |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | <1> |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | AC220±10% 50Hz/AC110±10% 60Hz |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 Κελσίου~+60 Κελσίου |
| Υγρασία | 10%~90% RH |
| Περιεχόμενο εμφάνισης | Βίντεο, DVD, VCD, TV, εικόνα, καρτούν, γραφικά, κείμενα κ.λπ. |
| Απόσταση μετάδοσης | Οπτική ίνα πολλαπλών λειτουργιών <500m, οπτική ίνα μονής λειτουργίας <30km, καλώδιο Internet <100mΠιστοποιητικόCE, ROHS, FCC, CB, ISO, ULΕικόνες προϊόντων |
| Συχνές Ερωτήσεις | Περίπτωση έργου |
Ε3. Τι είδους εγγύηση προσφέρετε;
Ε4. Πώς είναι η εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Ε5. Τι είδους μεθόδους πληρωμής έχετε ως κατασκευαστής;
Ε6. Πόσο καιρό θα χρειαστεί για να παραδοθούν τα αγαθά;
Ε7. Τι είδους συσκευασία προσφέρετε;