| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6.25 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 3.91-7.82mm |
| Χρώμα Τσιπ Λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Μέγεθος Κουτιού | 500mm*1000mm/ 1000*1000mm |
| Ρυθμός Καρέ | >=60HZ |
| Μέσος Όρος Χωρίς Βλάβες | >=1000ώρες |
| Απόσταση Μετάδοσης | Καλώδιο Internet<100m |
| Ρυθμός Ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη Ισχύς | 600m² |
| Λειτουργία Σάρωσης | Στατική Σάρωση |
| Τρόπος Εγκατάστασης | Ανάρτηση σταθερής εγκατάστασης |
Χρησιμοποιείται ευρέως σε γυάλινους τοίχους κουρτίνες, βιτρίνες καταστημάτων, εμπορικά κέντρα, τερματικούς σταθμούς, εκθεσιακούς χώρους αυτοκινήτων, εκθεσιακούς χώρους, αίθουσες επιχειρήσεων, καταστήματα 4S, γυάλινους τοίχους κουρτίνες γραφείων κ.λπ.
| Όνομα Προϊόντος | Διαφημιστική Οθόνη Διαφανής |
| Pixel Pitch | 3.91-7.82mm |
| Μέγεθος Μονάδας | 1000mm*1000mm |
| Πυκνότητα | 32768(dot/m²) |
| Μέγεθος Κουτιού | Προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο LED | SMD2525 |
| Φωτεινότητα | ≥4500CD |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 1200HZ |
| Επίπεδο Προστασίας | IP31 |
| Μέθοδος Οδήγησης | 1/4 σάρωση |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια: ±150 μοίρες, Κάθετη: ±210 μοίρες |
| Καλύτερη Απόσταση Θέασης | 8-100m |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 300W/m² |
| Διάρκεια Ζωής Οθόνης | ≥100.000 ώρες |
| MTBF | ≥5.000 ώρες |
| Ρυθμός Τυφλού Σημείου | <1> |
| Τρόπος Τροφοδοσίας | AC220±10% 50Hz/AC110±10% 60Hz |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -20 Κελσίου~+60 Κελσίου |
| Υγρασία | 10%~90% RH |
| Περιεχόμενο Οθόνης | Βίντεο, DVD, VCD, TV, εικόνα, καρτούν, γραφικά, κείμενα κ.λπ. |
| Απόσταση Μετάδοσης | Οπτική ίνα πολλαπλών λειτουργιών<500m, οπτική ίνα μονής λειτουργίας<30km, καλώδιο Internet<100m |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHS, FCC |
Μπορείτε να μας στείλετε την ερώτησή σας σχετικά με τα προϊόντα που χρειάζεστε, οι πωλήσεις μας θα σας απαντήσουν εντός 24 ωρών για να σας βοηθήσουν να κάνετε την παραγγελία.
Θα λάβετε απάντηση εντός 24 ωρών.
Διαφορετικά προϊόντα προσφέρουν διαφορετικό χρονικό διάστημα εγγύησης, αλλά όλα τα προϊόντα εδώ προσφέρουμε τουλάχιστον 1 έτος εγγύηση.
Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα που είναι υπεύθυνη για την εξυπηρέτηση μετά την πώληση, καθώς και μια γραμμή εξυπηρέτησης που ασχολείται με τα παράπονα και τα σχόλιά σας. Προσφέρουμε επίσης 24ωρη online εξυπηρέτηση για να σας βοηθήσουμε να λύσετε προβλήματα.
Δεχόμαστε T/T, Western Union, L/C και Μετρητά ως όρους πληρωμής.
Θα αρχίσουμε να προετοιμάζουμε τα αγαθά όταν λάβουμε την τραπεζική σας απόδειξη. Η συσκευασία θα αποσταλεί εντός 1-2 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της πληρωμής σας.
Κατά τη διαδικασία συσκευασίας, θα ληφθούν προληπτικά μέτρα από εμάς για να διασφαλιστεί ότι τα αγαθά είναι σε καλή κατάσταση κατά την αποθήκευση και την παράδοση.