![]()
![]()
![]()
![]()
Σύστημα Ελέγχου
![]()
![]()
| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
P10 Εσωτερική οθόνη LED Πλήρης έγχρωμη οθόνη Led Οθόνη Shenzhen Led
Τεχνικές Παράμετροι
| Είδος | Παράμετροι ενότητας |
| Τύπος pixel | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Χρώμα pixel | RGB |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160 χλστ |
| Pixel led | SMD 3535 |
| Pixel pixel | 10 χιλιοστά |
| Ρυθμός ανάλυσης | 32*16 τελεία |
| Τρόπος οδήγησης | 1/4 |
| IC οδήγησης | MBI5024 |
| Τάση λειτουργίας | DC5V |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 800W/㎡ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30°C - +50°C |
| Είδος | Παράμετροι οθόνης |
| Υλικό | Χύτευση αλουμινίου / σιδήρου / αλουμινίου |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τυπικό μέγεθος ντουλαπιού | 960*960 χλστ |
| Ρυθμός ανάλυσης | 96*96 κουκκίδες |
| Ποσότητα ενότητας | 3*6=18 τεμ |
| Πυκνότητα | 10000 κουκκίδες/m2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 7000-11000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Άγγελος οριζόντιας όψης | 160° |
| Άγγελος κάθετης όψης | 140° |
| Βαθμός προστασίας | Πριν/μετά: IP67/IP65 |
| Μη επιπεδότητα | <0,5 χλστ |
| Διάστημα ενότητας | <0,5 χλστ |
| Βάρος |
32 κιλά
|
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 600W |
| Συχνότητα καρέ | ≥60Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | 960-3840Hz |
| Γκρι βαθμός | 1024*1024*1024Βαθμός/1073741824 |
| Ρυθμισμένη φωτεινότητα | Βαθμολογία 256 από αυτόματο οπτικό/έγχρωμο & βαθμός 8 με το χέρι |
| Σήμα εισόδου | RF, S-video, RGB, RGBHV, YUV, YC&Composition κ.λπ. |
| MTBF | >5000h |
| Διάρκεια ζωής | >100000h |
| Ποσοστό στιγμάτων | <0,0001 |
Χαρακτηριστικά εξωτερικής οθόνης Led P10
1. Η εξωτερική οθόνη LED είναι υψηλής φωτεινότητας, με γενική φωτεινότητα 5500cd και μέγιστη φωτεινότητα μεγαλύτερη από 10000cd. Ακόμη και κάτω από την ακτινοβολία ισχυρού φωτός, μπορεί να φανεί καθαρά με καλό αποτέλεσμα οθόνης.
![]()
![]()
![]()
![]()
Σύστημα Ελέγχου
![]()
![]()
Πιστοποιητικά:
![]()
*Η αποστολή μας:
Να είστε ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, μάρκετινγκ και καινοτόμων λύσεων αφιερωμένων στο να βοηθήσετε άλλες εταιρείες να επιτύχουν και να αναπτυχθούν.
Γιατί να μας επιλέξετε;
![]()
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή.
αποστολή: αεροπορικώς, θαλάσσης, τρένου, DHL, είστε το αφεντικό.
![]()
FAQ
1. Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Δώστε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς. Έτσι μπορούμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά. Για σχεδιασμό ή περαιτέρω συζήτηση, είναι καλύτερο να επικοινωνήσετε μαζί μας με Skype/email/Whatsapp, σε περίπτωση καθυστερήσεων.
2. Τι είδους οθόνη παρέχουμε;
Διαθέτουμε LED εσωτερικού/εξωτερικού/κινητού / ενοικιαζόμενη οθόνη LED / στάδιο LED / οθόνη LED διαφήμισης για να επιλέξετε. Θα μπορούσε επίσης να παρέχεται η προσαρμοσμένη υπηρεσία.
3. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης για μια παραγγελία;
Πάντα: 7-17 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας, καθώς η ποσότητα της παραγγελίας σας, μερικές φορές έχουμε απόθεμα, μπορεί να παραδοθεί εντός 7 ημερών
4. Τι γίνεται με την εγγύηση;
Έχουμε 2~5 χρόνια εγγυημένης ποιότητας, ανταλλακτικά όπως η μονάδα led, η κάρτα λήψης, η κάρτα ελέγχου, το τροφοδοτικό έχουν καταστραφεί και δεν προκαλούν τεχνητή ζημιά, τότε είναι δωρεάν συντήρηση και αποστέλλονται καινούργια για αντικατάσταση.
5.Τι λέτε για την ποιότητα;
Τα προϊόντα μας led πρέπει να δοκιμάζονται τουλάχιστον 72 ώρες πριν από την αποστολή, από την αγορά πρώτων υλών έως την αποστολή, Κάθε βήμα έχει αυστηρά συστήματα ποιοτικού ελέγχου για να διασφαλιστεί η οθόνη LED με καλή ποιότητα
6. Μπορείτε να προσφέρετε τεχνική υποστήριξη; Μιας και είναι η πρώτη μου φορά....
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση για τον πελάτη μας, διδάσκουμε στον πελάτη πώς να ρυθμίζει οθόνες, να κάνει διαμόρφωση παραμέτρων, να μεταδίδει τα βίντεο μέσω των συστημάτων ελέγχου Nova star και colorlight ή Linsn.