| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 PCS |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
P10 1R1G1B Διαφημιστικές οθόνες Led Επίπεδες οθόνες Led βίντεο υψηλής ευκρίνειας
Τεχνικές παράμετροι:
| Είδη | Πλήρης έγχρωμη οθόνη led για εξωτερικούς χώρους P10 SMD 3 σε 1 |
| Μέγεθος πίσσας | 10 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320mm*160mm |
| Pixel μονάδας (κουκκίδες) | 32*16 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Τσιπ LED | Epistar |
| Κλίμακα χρώματος | 65536 μοίρες/16777216 χρώματα |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 43222 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία θέασης (H/V) | 120/120 μοίρες |
| Λάμψη | ≥6000cd/τμ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | Αυτόματο ή χειροκίνητο 64 επιπέδων |
| Προβολή απόστασης | 3--300μ |
| Κατανάλωση ρεύματος | 50-1100W/τμ |
| Καθαρό βάρος | 40 κιλά/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | —25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%–95% RH |
| Χρόνος ζωής | ≥ 100.000 ώρες |
| Εκτός ελέγχου τελεία | ≤3/10.000 |
| Ολόκληρη επίπεδη οθόνη | Κόμβος ≤1mm |
| Ταχύτητα καρέ ανταλλαγής | >150 καρέ ανά δευτερόλεπτο |
| Συχνότητα καρέ ανανέωσης | 700Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 120m (χωρίς επαναλήπτη), single mode fiber: 20km, multi mode fiber: 500m |
| Εξουσία | 110V/220V±15% 50~60Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp/window 7 |
| Λειτουργία οδήγησης | οδήγηση σταθερού ρεύματος, σάρωση 1/13 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VGA640X480—VGA1600X1024 |
| Τρόπος συντήρησης | Πίσω πρόσβαση |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM, S-Video; VGA; RGB; ντοαντίθετο βίντεο; SDI |
Διαφημιστικές πινακίδες LED P10
1. Το πρώτο επίπεδο LED chip από την Taiwan Epistar
2. Με καθαρό χρυσό σύρμα σύνδεση σε LED
3. Υλικό Grand A σειράς για πλαίσιο και μάσκα μονάδας
4. στρώσεις PCB και πάχος επιμετάλλωσης χαλκού > 18χιλ
5. Βίδες από ανοξείδωτο χάλυβα κατά τη συναρμολόγηση
6. Η αποσυναρμολόγηση και η συναρμολόγηση είναι γρήγορη και εύκολη
7. 3 έως 5 χρόνια εγγύηση
8. Εξοικονόμηση ενέργειας 60%: οδήγηση με ρεύμα χαμηλής συχνότητας, ανεμιστήρες κυλίνδρων που απελευθερώνονται από τη θερμότητα με αυτόματη συσκευή ελέγχου θερμοκρασίας.
9. Διάρκεια ζωής >11 έτη.
Ντουλάπι: Διατίθεται αλουμίνιο χύτευσης και αδιάβροχο ντουλάπι από σίδηρο
1. Κλασικό σχέδιο και φυσική τεχνική, αξιόπιστη ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.
2. Τεχνολογία απρόσκοπτης σύνδεσης, σφάλμα επιπεδότητας οθόνης <0,1 mm.
3. Κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας μάσκα, που εξαλείφει τα σκοτεινά σημεία, βελτιώνει τη συνοχή και τη γωνία θέασης.
4. Υψηλή αντίθεση, ιδανική κλίμακα του γκρι, που παρουσιάζει τις πιο πραγματικές εικόνες.
5. Υποστήριξη διόρθωσης φωτεινότητας και χρώματος ολόκληρης της οθόνης.
6. Ιδανικό φορτίο ισχύος και ρύθμισης παραμέτρων, φτιάχνει την οθόνη υπό την καλύτερη κατάσταση λειτουργίας, επιπλέον, επιβραδύνει τη φωτεινότητα και τη μείωση του χρώματος.
![]()
* Τα πλεονεκτήματά μας
Επαγγελματίας Κατασκευαστής οθόνης led
1. Υπηρεσία cOem, Όχι MOQ
2. Εύκολη εγκατάσταση, κανονικά είδη σε Stocks
3. Προσφέροντας δωρεάν σχέδιο σχεδίασης όπως ζητήθηκε.
4. Ο τηλεχειρισμός και η ρύθμιση είναι διαθέσιμα.
5. Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης, εσύ είσαι το αφεντικό.
6. Η απάντησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
7. Γρήγορη παράδοση: Συνήθως 6-8 εργάσιμες ημέρες
8. Εξαιρετική ομάδα Ε&Α, εργοστασιακή τιμή και σας διαβεβαιώνουν ποιοτικά αγαθά.
![]()
Εξοικονομήστε χρόνο και χρήμα μαζί μας!