| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 1 PCS |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 2.5mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Υπουργείο | Άλλες συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία των υλών |
| Γωνία θέασης | H:360° V:360° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥4m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | Περισσότεροι από 2000 cd/m2 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640 × 640 χιλιοστά |
Εσωτερική οθόνη LED υψηλής ανάλυσης P2 P2.5 P3 P4 P5 καμπυλωτή οθόνη LED σφαίρας HD οθόνη LED κύβους
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Απόφαση | 2.5mm |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 160,000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 128×64 |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥2,5m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | > 5000 ώρες |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, διατηρούμε συνεχή ποιότητα μέσω: