| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 1 pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 2.5mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Υπουργείο | χύτευση πεπιεσμένων |
| Γωνία θέασης | H:360° V:360° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | >=4m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | Περισσότεροι από 2000 cd/m2 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640*640mm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2.5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 160000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 128x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥2,5m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 360° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 360° |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/16 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Πεδίο θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 1000W |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 280W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντί υγρασίας, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στην καύση, ανθεκτικό στη στατική, ανθεκτικό στις δονήσεις |
| Η υγρασία (εργασία) | Εργασία: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση:10-95% |
Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, με πολλαπλές μεθόδους αποστολής διαθέσιμες για την επιλογή σας.
Συνεχή ποιότητα:Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και τυποποιημένη παραγωγή μονάδων που εξασφαλίζουν τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Ανταγωνιστικές τιμές:Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές, διατηρώντας ταυτόχρονα τα πρότυπα ποιότητας.
Γρήγορη παράδοση:Δίνουμε προτεραιότητα στην εκπλήρωση των υποσχεμένων ημερομηνιών παράδοσης, χρησιμοποιώντας διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν είναι απαραίτητο για να διατηρήσουμε την αδιάλειπτη προμήθεια.
Τέλεια εξυπηρέτηση:Ολοκληρωμένη συμβουλευτική πριν από την πώληση και υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης της χρήσης του προϊόντος και της συνεχούς βελτίωσης.
Η ομάδα μας δεσμεύεται να σας παρέχει πλήρη υποστήριξη σε κάθε στάδιο!