| Επωνυμία: | Shixin |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαφήμιση ταξί |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Φώτα LED | Kinglight ή Nationstar |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*320mm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 σημεία/τ.μ |
| Ποσοστό ανανέωσης | 1920 Hz ~ 3840 Hz |
2G 3G 4G WIFI Control Αδιάβροχο P5 Ταξί Πάνω στην οροφή Διαφήμιση LED οθόνη σήματος
Η οθόνη TAXI Top LED γίνεται ένα δημοφιλές νέο κινητό μέσο για την αστική διαφήμιση.δυναμικό περιεχόμενο, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής, και ευέλικτες ενημερώσεις διαφημίσεων.
| Τύπος μοντέλου | P5 |
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 40000 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Μέγεθος πλαισίου | 1000mm(L) x 360mm(H) x 200mm(κάτω) |
| Μέγεθος οθόνης | 960mm*320mm |
| Ανάλυση οθόνης | 64*32 κουκίδα |
| Φωτεινότητα | > 5000 νιτ |
| Τρόπος σάρωσης | 1/8 σάρωση |
| Μέγιστη κατανάλωση | 800w |
| Μέση κατανάλωση | 280w |
| Βάρος οθόνης | 17 κιλά |
| Εφαρμογή | Οροφή οροφής ταξί/αμάξι |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, ενημερώνουμε τακτικά τον εξοπλισμό μας και διατηρούμε αυστηρές τυποποιημένες διαδικασίες παραγωγής για να διασφαλίσουμε τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητά μας και η αποτελεσματική κατασκευή σε μοντέλα μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές, διατηρώντας παράλληλα την τεχνική καινοτομία και τα οφέλη μείωσης του κόστους για τους πελάτες μας.
Δίνουμε προτεραιότητα στην εκπλήρωση των δεσμεύσεων παράδοσης, χρησιμοποιώντας διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν είναι απαραίτητο για να διατηρήσουμε την αδιάλειπτη προμήθεια προϊόντων.
Πριν από την πώληση: Αξιολογούμε προσεκτικά τις απαιτήσεις σας και σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.