| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD P6 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
| Ονομασία του προϊόντος | P6 HD Full Color LED Οροφή αυτοκινήτου LED Σημείωση οθόνης οθόνης wifi 4g 3g τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Πιξέλες πυκνότητα | 27778/τμ. |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία | Βίντεο |
| Τρόπος οδήγησης | 1/8 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP65 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
|---|---|
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | Ερυθρό |
| Πιξέλες πυκνότητα | 27778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος ενότητας | 192*192MM |
| Επισκόπηση απόστασης | ≥6m |
| Λευκή ισορροπία φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Αγωνισμοί Παρατήρησης | Οριζόντια: 120°, κάθετη: 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 2500Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: < 1000W/m2, Μέσος όρος: < 300W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
| Εγγύηση | 5 έτη |