| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | by negotiation |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Το P 4.81 LED Dance Floor είναι μια ευέλικτη και εντυπωσιακή προσθήκη σε κάθε εκδήλωση ή χώρο. Αυτό το υπερσύγχρονο δάπεδο χορού διαθέτει υψηλής ποιότητας RGB LED που μπορούν να εμφανίζουν μεγάλη γκάμα χρωμάτων, καθιστώντας το την τέλεια επιλογή για τη δημιουργία μιας ζωντανής και δυναμικής ατμόσφαιρας. Είτε θέλετε ένα δάπεδο χορού που αλλάζει χρώματα, μια μονόχρωμη οθόνη ή ένα εφέ φωτιζόμενου δαπέδου χορού, αυτό το προϊόν σας καλύπτει.
Με ένα τσιπ Epistar υψηλής φωτεινότητας, αυτό το LED Dance Floor προσφέρει εκπληκτική ανάλυση που εξασφαλίζει ευκρινείς και καθαρές εικόνες, ακόμη και σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού. Τα LED είναι προσεκτικά βαθμονομημένα για να προσφέρουν βέλτιστη απόδοση, καθιστώντας αυτό το δάπεδο χορού ιδανικό για επαγγελματική χρήση.
Σχεδιασμένο για να αντέχει σε διάφορες συνθήκες, το P 4.81 LED Dance Floor είναι κατασκευασμένο για να διαρκέσει. Με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από -20°C έως 60°C, αυτό το δάπεδο χορού μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε ένα ευρύ φάσμα περιβαλλόντων χωρίς να διακυβεύεται η απόδοσή του. Η αδιάβροχη βαθμολογία IP43 διασφαλίζει ότι μπορεί να χειριστεί μικρές πιτσιλιές και διαρροές, καθιστώντας το κατάλληλο για εσωτερική χρήση.
Είτε διοργανώνετε έναν γάμο, μια εταιρική εκδήλωση, μια συναυλία ή οποιαδήποτε άλλη συγκέντρωση, το P 4.81 LED Dance Floor είναι σίγουρο ότι θα εντυπωσιάσει τους καλεσμένους σας. Ο κομψός σχεδιασμός και οι προσαρμόσιμες επιλογές φωτισμού το καθιστούν μια ευέλικτη επιλογή για κάθε περίσταση. Δημιουργήστε μια εκπληκτική οπτική οθόνη με αυτό το δάπεδο χορού που αλλάζει χρώματα και αναβαθμίστε την ατμόσφαιρα της εκδήλωσής σας.
| Ρυθμός ανανέωσης: | 3840hz/s |
| Έλεγχος: | RGB 3IN1 |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 20W |
| Τάση: | 220V |
| Συσκευασία μεταφοράς: | Κουτί / Flightcase |
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Ανάλυση: | Τσιπ Epistar υψηλής φωτεινότητας |
| Φωτισμός δαπέδου: | Εφέ φωτισμού που λάμπει |
| Χρώμα: | RGB, μονόχρωμα |
Το SCXK LED Dance Floor P4.81 είναι ένα ευέλικτο και υψηλής ποιότητας προϊόν που είναι ιδανικό για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών. Με τον καινοτόμο σχεδιασμό και τα προηγμένα χαρακτηριστικά του, αυτό το φωτιζόμενο δάπεδο χορού είναι σίγουρο ότι θα εντυπωσιάσει και θα δημιουργήσει ένα εκπληκτικό οπτικό αντίκτυπο.
Είτε σχεδιάζετε μια εταιρική εκδήλωση, μια συναυλία, έναν γάμο ή ένα πάρτι σε νυχτερινό κέντρο, το SCXK LED Dance Floor P4.81 είναι η ιδανική επιλογή. Τα λαμπερά εφέ φωτισμού και τα ζωντανά χρώματα θα αναδείξουν κάθε εκδήλωση και θα δημιουργήσουν μια αξέχαστη εμπειρία για τους καλεσμένους σας.
Χάρη στην αδιάβροχη βαθμολογία IP43, αυτό το δάπεδο χορού είναι κατάλληλο για εσωτερική χρήση, καθιστώντας το ιδανικό τόσο για εσωτερικές όσο και για εξωτερικές εκδηλώσεις. Το σύστημα ελέγχου DMX512 επιτρέπει την εύκολη λειτουργία και προσαρμογή των εφέ φωτισμού, ενώ ο έλεγχος RGB 3IN1 διασφαλίζει φωτεινά και ζωντανά χρώματα.
Με πιστοποιήσεις όπως CE, ROHS, FCC, ISO και UL, μπορείτε να εμπιστευτείτε την ποιότητα και την ασφάλεια του SCXK LED Dance Floor P4.81. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 5τμ, και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη, καθιστώντας το μια οικονομικά αποδοτική επιλογή τόσο για μικρές όσο και για μεγάλες εκδηλώσεις.
Οι λεπτομέρειες συσκευασίας περιλαμβάνουν επιλογές όπως flight case, ξύλινη θήκη ή κουτί, δίνοντάς σας ευελιξία στον τρόπο μεταφοράς και αποθήκευσης του δαπέδου χορού. Με χρόνο παράδοσης 10 εργάσιμων ημερών και αποδεκτούς όρους πληρωμής όπως T/T, Western Union και MoneyGram, η παραγγελία και η παραλαβή του δαπέδου χορού σας είναι γρήγορη και βολική.
Το SCXK LED Dance Floor P4.81 έχει δυνατότητα προμήθειας 5000τμ ανά μήνα, διασφαλίζοντας ότι μπορείτε να λάβετε την ποσότητα που χρειάζεστε όταν τη χρειάζεστε. Με ρυθμό ανανέωσης 3840hz/s και επιλογές χρωμάτων που περιλαμβάνουν RGB και μονόχρωμα, αυτό το δάπεδο χορού προσφέρει μια δυναμική και προσαρμόσιμη εμπειρία φωτισμού για κάθε περίσταση.
![]()
![]()