| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | USD 1000-10000 |
| Όροι πληρωμής: | Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Έγχρωμη οθόνη LED δαπέδου υψηλής ευκρίνειας, P6.25 Induction, ηλεκτρονική οθόνη βίντεο LED πλήρους χρώματος για πίστα χορού
1. Υλικό υψηλής αντοχής στην φθορά και αντιολισθητικό, μπορεί να πατηθεί απευθείας και να αντέξει έως και 1000kg ανά τετραγωνικό μέτρο
2. Μπορεί να επιτευχθεί απρόσκοπτη σύνδεση και το ντουλάπι μπορεί να συνδυαστεί κατά βούληση για να κάνει την εικόνα πιο λεπτή και πλήρη
3. Μπορεί να επιτευχθεί εικονική αλληλεπίδραση σκηνής για να βιώσετε μαγικά διαδραστικά εφέ
4. Σχεδιασμός υψηλής αντίθεσης και υψηλού ρυθμού ανανέωσης, έτσι ώστε η οθόνη να μην έχει καθυστέρηση και φάντασμα κατά την απόδοση μοτίβων
5. Βαθιά επεξεργασία κλίμακας του γκρι, το χρώμα RGB και η φωτεινότητα ρυθμίζονται συγχρονισμένα, το χρώμα είναι πλούσιο και λεπτό, καθαρό και φυσικό
6. Μεγάλη γωνία θέασης, καλύτερη ικανότητα να καλύψει τις ανάγκες της σκηνής
7. Επαγγελματικός σχεδιασμός καναλιού απαγωγής θερμότητας για να διασφαλιστεί ότι η θερμότητα της οθόνης εξάγεται γρήγορα και αποτελεσματικά, έτσι ώστε η απόδοση του προϊόντος να μην επηρεάζεται από τη θερμότητα
8. Υποστήριξη ξεχωριστής αποσυναρμολόγησης και αντικατάστασης ντουλαπιού 8. Πιο βολική συντήρηση
9. Ο σύνδεσμος χρησιμοποιεί επαγγελματικά βύσματα αεροπορίας και η ποιότητα και η ασφάλεια είναι εγγυημένες
Εφαρμογή οθόνης LED SCX: μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε μπαρ, κλαμπ, θέατρα, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, καφετέριες, ξενοδοχεία, παραστάσεις σκηνής, αίθουσες συναυλιών, εμπορικά κτίρια, αεροδρόμια, εμπορικά κέντρα και άλλα μέρη
Προδιαγραφές προϊόντος
| Παράμετρος μονάδας | |
| Μέγεθος | 1000mm(Υ)×500mm(Υ) ή 500mm(Υ)×500mm(Υ) |
| Ανάλυση μονάδας | 160(Υ)×80(V) ή 80(Υ)×80(V) |
| Βήμα | 6.25mm |
| Πυκνότητα | 25600 pixels/m² |
| Λαμπτήρες LED | SMD2727 (Προσαρμόσιμος λαμπτήρας Nationstar) |
| IC οδηγού |
Universal chip (Προσαρμόσιμο MBI5166/MBI5124) |
| Ανανέωση μονάδας | 4800Hz |
| Μάσκα | Μάσκα Pure Black - οθόνη υψηλής αντίθεσης |
| Παράμετρος ντουλαπιού | |
| Βάρος ντουλαπιού | 15kg M2 |
| Λειτουργία οδηγού | Δυναμική σάρωση 1/4, σταθερή οδήγηση ρεύματος |
| Ισχύς ντουλαπιού | ≤300w |
| Πάχος ντουλαπιού | ≤63mm+5mm |
| Ηλεκτρική παράμετρος | |
| Οπτικές βαθμολογίες | |
| Φωτεινότητα λευκού ισοζυγίου | ≥5500cd/m² |
| Γωνία θέασης | 140 μοίρες (οριζόντια) 140 μοίρες (κάθετη) |
| Απόσταση θέασης | 4m-20m |
| Κλίμακα του γκρι | 65536 |
| Χρώμα οθόνης | 3-σε-1 RGB |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 100 επίπεδα |
| Τροφοδοσία | |
| Ισχύς λειτουργίας | AC100-240V 50-60HZ Switch-able |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 500 w/m² |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 200 w/m² |
| Σύστημα ελέγχου | |
| Επίπεδο κλίμακας διόρθωσης | 16bits |
| Συχνότητα ανανέωσης οθόνης | 1920Hz |
| Διόρθωση γάμμα | -5.0—5.0 |
| Υποστήριξη εισόδου | HDMI,DVI,VGA,RJ45,USB,Σειριακή θύρα |
| Απόσταση ελέγχου | Καλώδιο Ethernet 100m, οπτική ίνα 5km |
| Λειτουργία VGA υποστήριξης | 800×600,1024×768,1280×1024,1600×1200,1920×1080 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000-9300 ρυθμιζόμενη |
| Διόρθωση φωτεινότητας | κουκκίδα προς κουκκίδα, μονάδα προς μονάδα, ντουλάπι προς ντουλάπι |
| Αξιοπιστία | |
| Θερμοκρασία | Αποθήκευση: -35℃-+80℃ ; Λειτουργία: -25℃-+45℃ |
| Υγρασία | Αποθήκευση: 10-70% RH ; Λειτουργία: 10--60% RH |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| MTBF | ≥5000 ώρες |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | ≥48 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP65or IP45 |
| Ποσοστό ελέγχου pixel |
0.03% |
Σχετικό έργο
![]()
Shenzhen ShiChuangXinKe Electronics Co.,Ltd (SCX LED) είναι μια επιχείρηση υψηλής και νέας τεχνολογίας. Ειδικευόμαστε σε εξαρτήματα LED υψηλής ποιότητας, προϊόντα οθονών LED, συμπεριλαμβανομένης της έρευνας, της ανάπτυξης, της παραγωγής και της εμπορίας. Με εμπειρία πολλών ετών ανάπτυξης, σήμερα η SCX LED διαθέτει το εργαστήριο του εργοστασίου της περίπου 3.000 τ.μ., η μηνιαία χωρητικότητα είναι 2.000 τ.μ., ο αριθμός των υπαλλήλων είναι πάνω από 100. Η εταιρεία διαθέτει τα διεθνή ταλέντα ανάπτυξης τεχνολογίας πρώτης κατηγορίας και προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, μια ολοκληρωμένη τυποποιημένη διαχείριση και τέλεια διαδικασία παραγωγής.
![]()