| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | by negotiation |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας από -20°C έως 60°C, αυτό το Διαδραστικό Δάπεδο LED είναι ιδανικό για διάφορα περιβάλλοντα, από νυχτερινά κέντρα και μπαρ έως γάμους και εταιρικές εκδηλώσεις. Το σύστημα ελέγχου DMX512 επιτρέπει την απρόσκοπτη ενσωμάτωση και την εύκολη λειτουργία, δίνοντάς σας πλήρη έλεγχο πάνω στα εφέ φωτισμού και τα μοτίβα της πίστα χορού.
Ο φωτισμός δαπέδου αυτού του Φωτιζόμενου Δαπέδου Χορού δημιουργεί μια καθηλωτική εμπειρία τόσο για τους χορευτές όσο και για τους θεατές, μετατρέποντας κάθε χώρο σε ένα δυναμικό και οπτικά εντυπωσιακό περιβάλλον. Το εφέ φωτισμού που λάμπει σίγουρα θα αναβαθμίσει την ατμόσφαιρα της εκδήλωσής σας και θα διατηρήσει τα επίπεδα ενέργειας υψηλά καθ' όλη τη διάρκεια της νύχτας.
Ένα από τα ξεχωριστά χαρακτηριστικά αυτού του Διαδραστικού Δαπέδου LED είναι η εντυπωσιακή του διάρκεια ζωής, με μακροζωία άνω των 100.000 ωρών. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να απολαύσετε αμέτρητες εκδηλώσεις και παραστάσεις με το Δάπεδο Χορού LED, καθιστώντας το μια οικονομικά αποδοτική και αξιόπιστη επένδυση για τον χώρο ή την επιχείρησή σας.
Είτε διοργανώνετε ένα πάρτι, μια συναυλία ή μια ειδική εκδήλωση, το Διαδραστικό Δάπεδο LED θα αναβαθμίσει τον χώρο σας με τα μαγευτικά εφέ φωτισμού και τον διαδραστικό του σχεδιασμό. Δημιουργήστε αξέχαστες στιγμές και εντυπωσιάστε τους καλεσμένους σας με αυτό το υπερσύγχρονο Φωτιζόμενο Δάπεδο Χορού που συνδυάζει τεχνολογία και ψυχαγωγία απρόσκοπτα.
| Χρήση | IP43, Αδιάβροχο, Εσωτερική Χρήση |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Ποσότητα Μονάδων | W2 X H4 = 8PCS |
| Σύστημα Ελέγχου | DMX512 |
| Όνομα αντικειμένου | P 4.81 Δάπεδο Χορού LED |
| Τάση | 220V |
| Πακέτο Μεταφοράς | Κουτί / Flightcase |
| Ετικέτα Πελάτη | Ναι |
| Έλεγχος | RGB 3IN1 |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 20W |
Περιστάσεις και Σενάρια Εφαρμογής του Δαπέδου Χορού LED:
Εμπορική Ονομασία: SCXK
Αριθμός Μοντέλου: P4.81
Τόπος Προέλευσης: Κίνα
Πιστοποίηση: CE/ROHS/FCC/ISO/UL
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 5τ.μ.
Τιμή: κατόπιν διαπραγμάτευσης
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: flight case, ξύλινη θήκη, κουτί, όπως θέλετε εσείς
Χρόνος Παράδοσης: 10 εργάσιμες ημέρες
Όροι Πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα Παροχής: 5000τ.μ. ανά μήνα
Κατανάλωση Ενέργειας: 20W
Χρώμα: RGB, μονά Χρώματα
Ετικέτα Πελάτη: Ναι
Ανάλυση: Υψηλής Φωτεινότητας Epistar Chip
Χρήση: IP43, Αδιάβροχο, Εσωτερική Χρήση
Το Διαδραστικό Δάπεδο LED της SCXK, μοντέλο P4.81, είναι ένα ευέλικτο προϊόν κατάλληλο για διάφορες περιστάσεις και σενάρια. Μια δημοφιλής εφαρμογή είναι ως Δάπεδο Χορού Disco Ball, δημιουργώντας μια ζωντανή και δυναμική ατμόσφαιρα σε νυχτερινά κέντρα, μπαρ και μουσικούς χώρους. Το Epistar Chip υψηλής φωτεινότητας εξασφαλίζει μια εντυπωσιακή οπτική απεικόνιση, ιδανική για την ενίσχυση της συνολικής εμπειρίας των πελατών.
Με τη αδιάβροχη λειτουργία του (IP43), αυτό το Δάπεδο Χορού LED είναι επίσης ιδανικό για εσωτερικές εκδηλώσεις όπως γάμους, εταιρικά πάρτι και επιδείξεις μόδας. Οι επιλογές χρωμάτων RGB και οι ρυθμίσεις μονών χρωμάτων προσφέρουν ευελιξία στη δημιουργία διαφορετικών διαθέσεων και θεμάτων για να ταιριάζουν στις απαιτήσεις της εκδήλωσης.
Το Δάπεδο Χορού LED της SCXK έχει σχεδιαστεί για εύκολη εγκατάσταση και μεταφορά, με επιλογές συσκευασίας που περιλαμβάνουν flight cases, ξύλινες θήκες ή κουτιά. Οι πιστοποιήσεις του προϊόντος (CE/ROHS/FCC/ISO/UL) εγγυώνται την ποιότητα και τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα.
Οι πελάτες έχουν την ευελιξία να προσαρμόσουν το Δάπεδο Χορού LED με τις ετικέτες τους, προσθέτοντας μια προσωπική πινελιά στο προϊόν. Η χαμηλή κατανάλωση ενέργειας 20W εξασφαλίζει ενεργειακή απόδοση χωρίς να θυσιάζεται η οπτική επίδραση.
Είτε πρόκειται για ένα ζωντανό περιβάλλον νυχτερινού κέντρου είτε για έναν εκλεπτυσμένο χώρο εκδηλώσεων, το Διαδραστικό Δάπεδο LED της SCXK προσφέρει μια μαγευτική οπτική εμπειρία, καθιστώντας το απαραίτητο για κάθε χώρο που θέλει να εντυπωσιάσει και να διασκεδάσει τους καλεσμένους του.
![]()
![]()