| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P1.53 |
| MOQ: | 1pcs |
| τιμή: | $1150/pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Η Οθόνη LED Poster είναι ένα πρωτοποριακό προϊόν σχεδιασμένο για οπτική διαφήμιση και επικοινωνία υψηλής ποιότητας. Με χρωματική διαμόρφωση 1R1G1B, αυτή η Εμπορική Οθόνη LED προσφέρει ζωντανές και συναρπαστικές εικόνες που σίγουρα θα τραβήξουν την προσοχή.
Εξοπλισμένη με μονάδες μεγέθους 320x160mm, αυτή η Ψηφιακή Εσωτερική Οθόνη Poster προσφέρει απίστευτη ευελιξία και ευελιξία στη δημιουργία εντυπωσιακών οθονών. Η λεπτή απόσταση pixel P1.53mm εξασφαλίζει εξαιρετική ευκρίνεια και λεπτομέρεια, καθιστώντας την ιδανική για την προβολή περιεχομένου με ακρίβεια και ευκρίνεια.
Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας υλικό πάνελ αλουμινίου, αυτή η Οθόνη LED Poster δεν είναι μόνο ανθεκτική και αξιόπιστη, αλλά αποπνέει επίσης μια κομψή και μοντέρνα αισθητική. Το μέγεθος της οθόνης 680x2000mm παρέχει άφθονο χώρο για εντυπωσιακά μηνύματα και οπτικά στοιχεία, καθιστώντας την ιδανική επιλογή για διάφορες εσωτερικές εμπορικές εφαρμογές.
Είτε χρησιμοποιείται σε περιβάλλοντα λιανικής, εταιρικά περιβάλλοντα ή χώρους εκδηλώσεων, αυτή η Εμπορική Οθόνη LED είναι σίγουρο ότι θα αφήσει μια διαρκή εντύπωση στους θεατές. Η απρόσκοπτη ενσωμάτωση προηγμένης τεχνολογίας και ανώτερου σχεδιασμού την καθιστά μια ξεχωριστή επιλογή για επιχειρήσεις που θέλουν να ενισχύσουν την παρουσία της επωνυμίας τους και να προσελκύσουν το κοινό τους αποτελεσματικά.
Με τη δυναμική χρωματική της διαμόρφωση, την ακριβή απόσταση pixel και την στιβαρή κατασκευή, η Οθόνη LED Poster θέτει ένα νέο πρότυπο για την εσωτερική ψηφιακή διαφήμιση. Αναβαθμίστε τις προσπάθειες μάρκετινγκ και αιχμαλωτίστε το κοινό σας με αυτήν την υπερσύγχρονη λύση οθόνης.
| Μέγεθος Οθόνης | 680x2000mm |
| Υλικό Πάνελ | Αλουμίνιο |
| Ανάλυση Μονάδας | 209*104 |
| Χρωματική Διαμόρφωση | 1R1G1B |
| Απόσταση Pixel | P1.53mm |
| Κουτί | Αλουμίνιο |
| LED Chips | SMD2121 |
| Μέγεθος Μονάδας | 320x160mm |
Η Οθόνη LED Poster της SCXK, μοντέλο P1.53, είναι ένα κορυφαίο προϊόν που προέρχεται από την Κίνα. Με πιστοποιήσεις όπως CE, ROHS, FCC, ISO και UL, αυτό το προϊόν διασφαλίζει υψηλή ποιότητα και αξιοπιστία για οποιαδήποτε εφαρμογή διαφημιστικών οθονών LED.
Η ευελιξία της Οθόνης LED Poster την καθιστά κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα περιστάσεων και σεναρίων εφαρμογής προϊόντων. Είτε πρόκειται για εσωτερική διαφήμιση, εξωτερικές προωθητικές ενέργειες, εμπορικές εκθέσεις, εκθέματα λιανικής ή ενημερωτικές πινακίδες, αυτή η εμπορική οθόνη LED είναι η τέλεια επιλογή.
Με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας μόλις 1 τεμάχιο και ανταγωνιστική τιμή 1150$ ανά τεμάχιο, η Οθόνη LED Poster της SCXK προσφέρει εξαιρετική αξία για τα χρήματα. Οι λεπτομέρειες συσκευασίας είναι ευέλικτες, κυμαινόμενες από θήκες πτήσης έως ξύλινες θήκες ή χαρτοκιβώτια, ανάλογα με την προτίμησή σας.
Οι παραγγελίες διεκπεραιώνονται γρήγορα, με χρόνο παράδοσης μόλις 5 εργάσιμες ημέρες, καθιστώντας την ιδανική για έργα με χρονικούς περιορισμούς. Οι όροι πληρωμής είναι βολικοί, αποδεχόμενοι T/T και Western Union.
Η SCXK έχει ισχυρή ικανότητα προμήθειας 5000τμ ανά μήνα, διασφαλίζοντας ότι οι ανάγκες σας για διαφημιστικές οθόνες LED μπορούν να καλυφθούν άμεσα. Η χρωματική διαμόρφωση 1R1G1B και το μέγεθος μονάδας 320x160mm προσφέρουν ευκρινή και ζωντανά οπτικά στοιχεία.
Με απόσταση pixel P1.53mm και υλικό πάνελ από αλουμίνιο, η Οθόνη LED Poster εγγυάται ανθεκτικότητα και δυνατότητες οθόνης υψηλής ανάλυσης. Το μέγεθος της οθόνης 680x2000mm παρέχει άφθονο χώρο για την αποτελεσματική προβολή του περιεχομένου σας.
![]()