| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | Scx-P3.91 |
| MOQ: | 5sqm |
| τιμή: | 859-1100USD/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm/month |
3 years warranty Ultra Slim Indoor P3.91 Portable Advertising LED Display Ψηφιακή αφίσα με Foldable Stand
Γρήγορη αναζήτηση:
1. High definition και low grayscale.
2Ελαφρύ και εύκολο να νοικιάσει και να μεταφέρει.
3. Strong power supply for long time use. (Μεγάλη παροχή ενέργειας για μακρά χρήση) .
4Νέο σύστημα ελέγχου, συγχρονισμένη οθόνη με τον υπολογιστή ελέγχου μέσω DVI.
5Με υψηλή ανάλυση, μπορεί να παρουσιάσει καθαρά την εικόνα.
Περιγραφή του προϊόντος:
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 65410 σημεία/τ.μ. |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 500x500 |
| Απόσταση προβολής | 4-50μ |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 6000cd/τ.μ. |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 2 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/8 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1200 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. | |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C |
| Μέγιστη ισχύς:/τ.μ. | < 1200W |
| Μέση ισχύς:/τ.μ. | <380W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| Παρακολούθηση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Η τηλεεπιτήρηση και ο έλεγχος, η καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, |
| Στείλτε προειδοποιητικά σήματα στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντί υγρασίας, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντιδονητικό |
| Η υγρασία (εργασία) | Εργασία: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση:10-95% |
Η υπηρεσία μας:
1.Η έρευνα σας που σχετίζεται με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθεί σε 24 ώρες.
2.Καλώς εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό για να απαντήσει σε όλες τις ερωτήσεις σας με άπταιστη αγγλική.
3.OEM & ODM, οποιαδήποτε προσαρμοσμένη οθόνη σας μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε και να τοποθετήσετε σε προϊόν.
4.Προσφέρονται πλοία διανομής για το μοναδικό σας σχέδιο και μερικά από τα τρέχοντα μοντέλα μας.
5Προστασία της περιοχής των πωλήσεών σας, ιδεών σχεδιασμού και όλων των προσωπικών σας πληροφοριών.
Πλεονέκτημα
1Έχουμε το πλεονέκτημα μιας πλήρους γκάμας παραγωγής οθόνων LED.
2: Προμήθεια αγαθών από εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους P10, P8, P6, P4, P3, P3.91, P4.81, P2, P2.5, P1.976 έχουν επαρκή αποθέματα, ταυτόχρονα έχει υψηλή ποιότητα, σας επιτρέπουν να αγοράσετε με ευκολία, χρησιμοποιούν με ευκολία
3Έχουμε 24ωρο online πελάτες για να βοηθήσουμε τους πελάτες και να δώσει στους πελάτες εισαγωγή της απόδοσης του προϊόντος, όπως
Ανάλογα με την πραγματική κατάσταση και τη χρήση της κατάστασης για τον πελάτη
Εpiιλογή,εpiιλέξτε το piερισσότερο λογικό σχήμα
4: Ταυτόχρονα, μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες επαγγελματική κατάρτιση για τη λειτουργία και τη συντήρηση της οθόνης LED
Σύστημα Εμφάνιση αντιμετώπισης προβλημάτων
![]()
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογή:
![]()
![]()
![]()
Συσκευή και παράδοση:
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας και να μας ρωτήσετε για περισσότερες πληροφορίες, περιμένοντας για εσάς όλη την ώρα!!!