| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | ΣΚΧΚ-Π2.5 |
| MOQ: | ένα ντουλάπι άμμου ένα μοντέλο μπορεί να είναι διαθέσιμο. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | D/A, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
SHENZHEN Factory Price Indoor P2.5mm Poster Advertising Stand LED display/mirror LED display screen Ηλεκτροειδής οθόνη προβολής
| Πιξέλες | 3.91mm-7.82mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 32768 σημεία/τ.μ |
| Διαμόρφωση χρώματος | 1R1G1B |
| Πακέτο ED | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος ενότητας | 500 χιλιοστά x 125 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 128 x 16 |
| Τρόπος οδήγησης | Σκανάρισμα, συνεχές ρεύμα 1/16 |
| Τυποποιημένο μέγεθος ντουλαπιού | 500mmx1000mm ή 1000mmx1000mm |
| Βάρος του ντουλαπιού | 7kg/14kg |
| Φωτεινότητα | > 1000cd/m2 |
| Παρακολούθηση Distan | 3 έως 80 μέτρα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 120°; Β.120 |
| Ποσοστό καρέ | 1920HZ |
| Γκρι Σκάλα | 120 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Εισφορά ισχύος | 16.7M χρώματα (Συγχρονισμένο) |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | Δυναμικό άντλησης |
| Αβ. Καταναλώσεις ενέργειας | 450W/μ2 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 150W/μ2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30~+70 βαθμοί |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | -20~+50 βαθμοί |
| ΜΤΠΔ | < 1/10000 |
| Ζωή | >10.000 ώρες |
| Αδιάβροχο | 100.000 ώρες |
| IP30 |
Πλεονεκτήματα
1) Υπερφωτεινή, κάθε οθόνη αφίσας LED είναι 35KG
2) Εύκολη εγκατάσταση και βολική μετακίνηση
3) Φροντίδα εμπρός και πίσω
4) Μπορεί να ελέγχεται από 3G, USB και HDMI
5) Καταφέρνει να στείλει βίντεο ή εικόνες από έξυπνο τερματικό APP
Εφαρμογές
Η οθόνη αφίσας LED μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως για τα σούπερ μάρκετ.κατάστημα αντιστάθμισης,ξενοδοχεία, εστιατόρια, σταθμούς λεωφορείων, αεροδρόμια, καταστήματα ένδυσης,εκδηλώσεις προώθησης, διαφήμιση κ.λπ.
![]()
Η εξαιρετικά λεπτή, ελαφριά, καινοτόμος σχεδίαση iPoster είναι το τελευταίο στην δημιουργική λιανική διαφήμιση LED οθόνες.Το iPoster είναι πολύ ελαφρύτερο., πιο λεπτή και πιο βολική, καθώς μπορεί να εγκατασταθεί, να μεταφερθεί και να λειτουργήσει πολύ απλά. ![]()
Εξαιρετικές επιδόσεις
Υψηλής ευκρίνειας και υψηλής φωτεινότητας, ζωντανές εικόνες, πανέμορφα χρώματα, καλή οπτική επίδραση
Ευφυές έλεγχο
Wifi, 3G/4G ασύρματος έλεγχος κλπ., επιτυγχάνοντας τον συγχρονικό και ασυγχρονικό έλεγχο
Εύκολη Χρήση
Γρήγορη εγκατάσταση, απλή λειτουργία, βολική συντήρηση, εξοικονόμηση του κόστους σε μεγάλο βαθμό
![]()
![]()
![]()
![]()
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Α: Για παραγγελία μικρότερη των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Α: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Α: Συνήθως δεχόμαστε την EXW, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Α: Πρώτα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Α: Ναι, προσφέρουμε 3 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.