| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SCXK-P2.604 |
| MOQ: | Customized |
| τιμή: | 1400-1600USD |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqs/month |
Φτηνές τιμές Μικρό Pixel Pitch Ενοικίαση P2.604 Στάδιο Εσωτερική Οθόνη LED Video Walls
Η εταιρεία μας:
Η SCXK ειδικεύεται στον τομέα των LED από το 2005. Είμαστε ένας κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος τεχνικών λύσεων πλήρους χρωματισμούεσωτερικών και εξωτερικών ledisplay, ενοικίαση οθόνης LED, μονάδες LED όπου στην πόλη Shenzhen, στην επαρχία Guangdong, στην Κίνα.
Τα πλεονεκτήματά μας:
1.Συνεχής Ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ενημερώνεται τακτικά. Τι ’s
περισσότερο, η μοναδική τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή εξασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
2. Ανταγωνιστική Τιμή
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει κατασκευάσει
αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Εμείς πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους για
όφελος των πελατών.
3. Γρήγορη Παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε να την εκπληρώσουμε. Ειδικές διαδικασίες όπως έκτακτο
το απόθεμα θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
4. Τέλεια Εξυπηρέτηση
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγορών σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα
εσείς.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
Προδιαγραφές:
| SMD P2.604 | |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2.604 |
| Διάταξη pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 147474/τετραγωνικό μέτρο |
| Ανάλυση μονάδας | 96x96 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 250x250 |
| Απόσταση θέασης | ≥2m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Γκρι διαδικασία | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονοφίλμ: 5km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/32 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >4200Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλα-λευκά (μείωση φωτεινότητας) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <1000W |
| Μέση ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <280W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένη χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Αίτημα παροχής ρεύματος | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία υψηλής θερμοκρασίας, αντιδιαβρωτικό, αντι-καύση, αντιστατικό, αντι-δόνηση |
| Υγρασία (λειτουργία) | λειτουργία: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση: 10-95% |
![]()
![]()
![]()
* Διαδικασία παραγωγής
1) Εισερχόμενη επιθεώρηση→2)DIP→3)Plug-in
→4) Wave Soldering→5)After Welding→6)Testing
→7) Semi Finished Aging→8)Module Assembly
→9) Gluing→10)Finished Aging→11)Detection Finishing Warehousing
![]()
Οι λεπτομέρειες αποστολής:
![]()
![]()
Οι πιστοποιήσεις μας:
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας και να μας ρωτήσετε!!!