| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | USD412-480per square meters |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000sqm το μήνα |
Διαφημιστικός πάγκος υψηλής φωτεινότητας LED Billboard P10 Giant Led Οθόνη Αδιάβροχη
Οθόνη LED ντουλαπιού
Προδιαγραφές:
| P10 LED Billboard Display | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixel/m² | 10000/τετραγωνικό μέτρο |
| Ανάλυση ενότητας | 32Χ16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160mm |
| Προβολή απόστασης | 14-300μ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >7500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120 (μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60 (μοίρες) |
| Bit διεργασίας σήματος | 10 ή 16 bit |
| Γκρι διαδικασία | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Έλεγχος αποστάσεων | Καλώδιο Internet: 100 m, πολυμεμβράνη: 500 m, μονοφίλμ: 2 χλμ |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/4 ΣΑΡΩΣΗ |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >600Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Ρυθμισμένο εύρος φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση |
| 255 βήματα. Καμία γκρίζα απώλεια | |
| Εκτός ελέγχου | <1/10000 |
| Ωρες εργασίας | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Χρόνος ζωής | 100000 ώρες |
| Life-all-white (φωτεινότητα κατά το ήμισυ) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Σημείο LED αυτοέλεγχος, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| οθόνη θερμοκρασίας (χρειάζεται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, |
| στείλτε προειδοποιητικά σήματα στους χειριστές. (χρειάζεται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Φωτεινό πλάτος σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένη χρωματικότητας) | ±0,003 |
| Αίτημα παροχής ρεύματος | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία υψηλής θερμοκρασίας, αντιδιαβρωτικό, αντικαύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (εργασίας) | λειτουργεί: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση: 10-95% |
Τι κάνουμε;
Είμαστε κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος τεχνικής λύσης πλήρους έγχρωμης εσωτερικής και εξωτερικής οθόνης LED, ενοικίασης οθόνης LED, ενοτήτων led όπου στο Shenzhen ctiy, επαρχία Γκουανγκντόνγκ, Κίνα.
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε;
1. Επαγγελματική ομάδα και καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
2. Υπόσχεση προϊόντων υψηλής ποιότητας για καλή τιμή.
3. Γρήγορη παράδοση μετά την πληρωμή.
4. Δωρεάν τεχνική υποστήριξη.
5. Εάν εμφανιστούν προβλήματα, θα ξαναπαίξουμε σε 3-4 ώρες.
![]()
Φόντα:
1) Υψηλή ένταση και μπορεί να προσαρμοστεί, ώστε να ικανοποιήσει το αίτημα των πελατών σύμφωνα με το περιβάλλον.
2) Η καλύτερη ισότητα, επαινετικά λύνει το πρόβλημα του μωσαϊκού, έχει την εξαιρετική συνοχή του φωτός.
3) Για τις εικόνες και τον χαρακτήρα, έχουν σαφές, εξαίσιο και πραγματικό αποτέλεσμα προβολήςΟθόνη LED.
4) Μεγάλη γωνία θέασης έως 110 μοίρες σε οριζόντια γραμμή, 60 μοίρες σε κάθετη γραμμή.
5) Μπορεί να επισκευάσει κάθε λαμπτήρα led, έτσι το κόστος συντήρησης είναι χαμηλότερο και εύκολο να επισκευαστεί.
6) Συνήθως ισχύουν για σωματικά αθλήματα, διαφήμιση, τράπεζα, χρηματιστήριο, σταθμό, λιμάνι, εσωτερική οθόνη P6 κ.λπ.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Οι υποσχέσεις μας:
1. Διαφοροποιημένα προϊόντα:
Ποικιλίες μοντέλων για εξωτερικές/εσωτερικές οθόνες LED, και προσαρμοσμένα ντουλάπια διαθέσιμα, ικανοποιούν όλες τις απαιτήσεις και κερδίζουν περισσότερα κέρδη για τους πελάτες.
2. Έμπειροι & Επαγγελματίες:
10 χρόνια εμπειρίας κατασκευής οθονών LED, επαγγελματικής κατασκευής και σχεδίασης.
3. Καλύτερες πρώτες ύλες:
Τσιπ Taiwan Epistar LED, υψηλής ποιότητας, υψηλής φωτεινότητας και μεγάλης διάρκειας ζωής.
4. Ανταγωνιστική τιμή:
100% εργοστασιακή τιμή, ανταγωνιστική και λογική τιμή.
5. Αυστηρός ποιοτικός έλεγχος:
100% δοκιμή πριν από τη συσκευασία, βεβαιωθείτε για την ποιότητά μας πριν από την παράδοση.
6. Εγγύηση ποιότητας:
Όλες οι οθόνες LED μας έχουν διάρκεια ζωής περισσότερες από 100.000 ώρες.
![]()
![]()
Ορισμένες ανησυχίες πελατών:
1. Είναι πραγματικά δυνατό να κερδίσετε χρήματα λόγω του μεγάλου προκαταβολικού κόστους;
-Υπάρχει ένα παλιό κινέζικο ρητό: δεν θα σιχαθεί να εγκαταλείψει το παιδί των λύκων.
Αν θέλετε να κάνετε την επιχείρησή σας, θα πρέπει να έχετε την προνοητικότητα, την υπομονή και την επένδυση.
Αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι πρέπει να επιλέξετε το σωστό προϊόν, όπως τα προϊόντα μας, είναι κατάλληλο σε πολλούς τομείς,
αφού το επιλέξετε, θα πρέπει να πιστεύετε ακράδαντα ότι το προϊόν μπορεί να σας φέρει το προφίλ.
2. Δεν έχω ακούσει ποτέ το εμπορικό σήμα σας, πώς μπορώ να σας εμπιστευτώ;
-Υπάρχουν πολλά πράγματα που δεν έχετε ξαναδεί ποτέ στον κόσμο, και στο σπίτι σας πρέπει να υπάρχουν πράγματα που αγοράσατε επίσης από τη μικρή μάρκα, αλλά είναι καλό να τα χρησιμοποιείτε.
Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι όλα είναι πολύ διάσημα για να το γνωρίζουν όλοι, αλλά μπορούμε να σας υποσχεθούμε την υψηλή ποιότητα και τη λογική τιμή. Το μόνο πράγμα που χρειάζεται να κάνετε είναι να μας δώσετε την ευκαιρία και να προσπαθήσετε να μας εμπιστευτείτε, δεν θα σας απογοητεύσουμε!
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας και να μας ρωτήσετε περισσότερες πληροφορίες!!!
Σας περιμένω όλη την ώρα!!!