| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Εξωτερική υψηλή φωτεινότητα P5 P6 λεωφορείο πίσω παράθυρο LED οθόνη τοίχου βίντεο πλήρες χρώμα
*Αποστολή μας:
Να είμαστε ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων, αφιερωμένων στη βοήθεια άλλων εταιρειών να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
*Περιγραφή του προϊόντος
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για εκθέσεις ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία διορθώσεως για ωραία εικόνα.
* Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες.
- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία.
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P5 | |
| Πιξέλες Pitch/mm | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 40000 μέτρα2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 5 έως 50 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς: /m2 | < 850w |
| Μέση ισχύς: /m2 | < 300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
![]()
![]()
Πιστοποιητικά:
![]()
* Η Αποστολή μας:
Να είμαστε ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων, αφιερωμένων στη βοήθεια άλλων εταιρειών να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή
αποστολή: με αέρα, θάλασσα, τρένο, DHL, είστε το αφεντικό
![]()
Γενικές ερωτήσεις
1Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Παρακαλούμε να δώσετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας όσο το δυνατόν πιο ξεκάθαρα ώστε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.Είναι καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω Skype/email/Whatsapp, σε περίπτωση καθυστέρησης.
2Τι είδους προβολή παρέχουμε;
Έχουμε εσωτερική / εξωτερική / κινητή LED / ενοικίαση LED οθόνη / LED σκηνή / διαφήμιση LED οθόνη για να επιλέξετε.
3Τι γίνεται με το χρόνο προετοιμασίας για μια παραγγελία;
Πάντα: 7-17 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας, όπως η ποσότητα της παραγγελίας σας, μερικές φορές έχουμε αποθέματα, μπορεί να παραδώσει εντός 7 ημερών.
4Και η εγγύηση;
Έχουμε 2~5 χρόνια εγγύηση ποιότητας, ανταλλακτικά όπως η LED μονάδα, η κάρτα λήψης, η κάρτα ελέγχου, η παροχή ρεύματος είναι κατεστραμμένα δεν προκαλείται από τεχνητή κατεστραμμένη,Τότε είναι δωρεάν συντήρηση και θα στείλουμε καινούργια για αντικατάσταση..
5- Τι λες για την ποιότητα;
Τα προϊόντα μας πρέπει να δοκιμαστούν τουλάχιστον 72 ώρες πριν από την αποστολή, από την αγορά πρώτων υλών μέχρι την αποστολή, Κάθε βήμα έχει αυστηρά συστήματα ελέγχου ποιότητας για να εξασφαλιστεί η εμφάνιση LED με καλή ποιότητα
6Μπορείτε να προσφέρετε τεχνική υποστήριξη;
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση για τον πελάτη μας, διδάσκουμε τον πελάτη πώς να ρυθμίσει οθόνες, να κάνει τη διαμόρφωση των παραμέτρων, να μεταδώσει τα βίντεο μέσω Nova star και colorlight ή Linsn συστήματα ελέγχου,Ο μηχανικός μας μπορεί να σας διδάξει απευθείας πώς να ελέγξετε, ή να σας βοηθήσει να το κάνετε αν είστε πραγματικά δεν ξέρω πώς να ελέγξει ((Ο μηχανικός μας μπορεί να μηνύματα αγγλικά, μπορούμε να εξοικονομήσει περισσότερο χρόνο)