| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
P5 Οδηγούμενη οθόνη οδήγησης οδήγησης οδήγησης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης
*Αποστολή μας:
Να είμαστε ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων, αφιερωμένων στη βοήθεια άλλων εταιρειών να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
*Περιγραφή του προϊόντος
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για εκθέσεις ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία διορθώσεως για ωραία εικόνα.
* Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P5 | |
| Ανάλυση/mm | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 40000 μέτρα2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 5 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 80 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -20°C-50 βαθμοί. |
| Μέγιστη ισχύς: /m2 | < 800w |
| Μέση ισχύς: /m2 | < 280w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Υπηρεσίες μας
1Οι ερωτήσεις σας σχετικά με τα προϊόντα μας θα απαντηθούν εντός 1 ημέρας.
2. OEM & ODM, οποιαδήποτε προσαρμοσμένα φωτιστικά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε και να τα βάλετε σε παραγωγή.
3Οι διανομείς θα σας προσφέρουν ένα μοναδικό σχέδιο και μερικά μοντέλα.
4Η προστασία των πωλήσεών σας είναι ιδανικά σχεδιασμένα και όλα τα προσωπικά σας στοιχεία.
5. Τριτοβάθμια ποιότητα και λογική τιμή και υπεύθυνη μετά την εξυπηρέτηση = win win κατάσταση.
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Πιστοποιητικά:
![]()
![]()
![]()