| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 5mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Σασί | Σίδηρος/Χυτό αλουμίνιο |
| Ρυθμός καρέ | >=60HZ |
| Μέσος αριθμός αποτυχιών | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο Internet<100m |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=180HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 800m² |
| Ανάλυση | 5mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 40.000 pixels/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64×32 |
| Μέγεθος μονάδας | 320×160mm |
| Απόσταση θέασης | 5-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | Διαθέσιμος έλεγχος μεμονωμένων pixel |
| Ρύθμιση χρώματος | Διαθέσιμος έλεγχος μεμονωμένων pixel |
| Φωτεινότητα λευκής ισορροπίας | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 80° οριζόντια, 60° κάθετα |
| Επεξεργασία σήματος | 10 ή 16bit |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα |
| Λειτουργία σάρωσης | Στατική οδήγηση |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | 255 βήματα χωρίς απώλεια κλίμακας του γκρι |
| Ρυθμός εκτός ελέγχου | <1> |
| Συνεχής λειτουργία | >72 ώρες |
| MTBF | >500 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | >100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστη: 800W/m², Μέση: 280W/m² |
| Χαρακτηριστικά διάγνωσης | Αυτοέλεγχος LED, παρακολούθηση επικοινωνίας, έλεγχος τροφοδοσίας, παρακολούθηση θερμοκρασίας (προσαρμόσιμο) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη με ειδοποιήσεις σφαλμάτων (προσαρμόσιμο) |
| Συμβατά συστήματα | Windows, 1999, XP |
| Είσοδος τροφοδοσίας | AC110V έως 220V |
| Είσοδος σήματος | DVI |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |