| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαφήμιση ταξί |
| Φωτεινότητα | ≥ 5000cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Φώτα LED | Kinglight ή Nationstar |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*320mm |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 σημεία/τ.μ |
| Ποσοστό ανανέωσης | 1920 Hz ~ 3840 Hz |
Η οθόνη TAXI Top LED γίνεται ένα δημοφιλές νέο κινητό μέσο για την αστική διαφήμιση.δυναμικό περιεχόμενο, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής, και ευέλικτες ενημερώσεις διαφημίσεων.
| Τύπος μοντέλου | P5 |
|---|---|
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 40000 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Μέγεθος πλαισίου | 1000 mm ((L) x 360 mm ((H) x 200 mm ((W κάτω) |
| Μέγεθος οθόνης | 960mm*320mm |
| Ανάλυση οθόνης | 64*32 κουκίδα |
| Φωτεινότητα | > 5000 νιτ |
| Τρόπος σάρωσης | 1/8 σάρωση |
| Μέγιστη κατανάλωση | 800w |
| Μέση κατανάλωση | 280w |
| Βάρος οθόνης | 17 κιλά |
| Εφαρμογή | Ταξί / αυτοκίνητο |
Συνεχή ποιότητα:Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε σταθερή ποιότητα μέσω τυποποιημένης παραγωγής μονάδων και τακτικών ενημερώσεων εξοπλισμού.
Ανταγωνιστικές τιμές:Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητά μας και η αποδοτική κατασκευή σε μονάδες μας επιτρέπουν να προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές.
Γρήγορη παράδοση:Δίνουμε προτεραιότητα στην εκπλήρωση των δεσμεύσεων παράδοσης, με διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης διαθέσιμες όταν είναι απαραίτητο.
Πλήρης εξυπηρέτηση:Από την προ-πώληση συμβουλευτική για την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε πλήρη εξυπηρέτηση για να διασφαλίσουμε την ικανοποίηση των πελατών.