| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
Να είμαστε ο κορυφαίος προμηθευτής δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων που βοηθούν άλλες εταιρείες να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
| Προδιαγραφές | Εξωτερικό SMD P5 |
|---|---|
| Ανάλυση (mm) | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες (pixels/m2) | 40,000 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος μονάδας (mm) | 160×160 |
| Απόσταση θέασης | 4 - 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Διαθέσιμο |
| Ρυθμίσεις χρώματος | Διαθέσιμο |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης (H/V) | 80°/60° |
| Επεξεργασία σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνεχή ρεύμα |
| Τρόπος σάρωσης | Στατική οδήγηση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο ρύθμισης φωτεινότητας | 255 βήματα χωρίς απώλεια γκρι |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Συνεχή λειτουργία | > 72 ώρες |
| ΜΤΠΔ | > 500 ώρες |
| Εποχή ζωής | >100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως + 50°C |
| Κατανάλωση ισχύος (μέγιστη/μέσος όρος) | 800W/300W ανά m2 |
| Διαγνωστικά χαρακτηριστικά | Ελέγχος αυτοελέγχου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (προσαρμόσιμη) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Διαθέσιμη (προσαρμόσιμη) |
| Συμβατά συστήματα | Windows, 1999, XP |
| Εισόδου ισχύος | Εναλλακτικός ρεύμα 110V - 220V |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |