| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 Sqm/μήνας |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαφήμιση Ταξί |
| Τσιπ LED | Epistar |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Λαμπτήρας LED | Kinglight ή Nationstar |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*320mm |
| Αδιάβροχο | IP67 |
| Πυκνότητα pixel | 40000 κουκκίδες/τ.μ. |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920Hz~3840Hz |
Οθόνη LED Διαφήμισης Ταξί Οροφής 2G 3G 4G WIFI Αδιάβροχη P5
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος μοντέλου | T5 |
| Βήμα pixel | 5mm |
| Τύπος LED | SMD 2525 |
| Πυκνότητα pixel | 40000 κουκκίδες/m² |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Μέγεθος πλαισίου | 1000mm(Μ) x 360mm(Υ) x 200mm(Π) |
| Μέγεθος οθόνης | 960mm*320mm |
| Ανάλυση οθόνης | 192*64 κουκκίδες |
| Φωτεινότητα | >5000 nits |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/8 scan |
| Μέγιστη κατανάλωση | 450w |
| Μέση κατανάλωση | 150w |
| Βάρος οθόνης | 17kg |
| Εφαρμογή | Οροφή ταξί / αυτοκίνητο |