| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 1 κομμάτι |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πίνακα διαφημίσεων με οθόνη LED στο στάδιο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Επίπεδο αδιάβροχο | IP65 |
Αυτή η υψηλής απόδοσης οθόνη LED του σταδίου έχει σχεδιαστεί ειδικά για χώρους με μεγάλο κοινό.Η ανώτερη ανάλυση και οι ευρείες γωνίες θέασης του διασφαλίζουν τη βέλτιστη ορατότητα από κάθε κάθισμα στο στάδιοΗ ανθεκτική κατασκευή παρέχει προστασία από τις συγκρούσεις, συμπεριλαμβανομένων των σφαιρών υψηλής ταχύτητας.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Απόφαση | 8 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 15625/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 |
| Απόσταση προβολής | 6-500 μέτρα |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 2500Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 300W/m2, μέγιστο: < 800W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Η ομάδα μας δεσμεύεται να παρέχει πλήρη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED.