| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 5000 το μήνα |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
1) Αξιόπιστη ποιότητα, προηγμένη και ώριμη τεχνολογία, σύμφωνα με τα βιομηχανικά πρότυπα και την τάση ανάπτυξης της τεχνολογίας.
2) Καλή εκπομπή θερμότητας, ανθεκτική στο νερό και σταθερή απόδοση.
3) Η οπτικοακουστική διεπαφή του συστήματος μπορεί να προσφέρει ζωντανή, πλήρη και υψηλής ποιότητας οθόνη LED στο σήμα τηλεοπτικής μετάδοσης.
4) Υψηλή ανάλυση και ευκρίνεια εικόνας οθόνης, καθαρή εικόνα οθόνης χωρίς φλας.
5) Υποστηρίζει είσοδο βίντεο και ραδιοσυχνοτήτων, ειδική δομή μπορεί να συναρμολογηθεί ελεύθερα.
Παράμετρος μονάδας
| Πίτσα των pixel | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Φώτα LED | Κινγκλάιτ |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 κουκίδες |
Παράμετρος ντουλάπις
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576x576 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης με πέταγμα |
| Βάρος του ντουλαπιού | 10.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/οπίσθια IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 27777 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥6500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 6 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 750W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 350 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 480 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥ 50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός γραμμής, ασύρματο, διαδίκτυο κλπ. |
Πληροφορίες του υπουργικού συμβουλίου
![]()
![]()
Οδηγούς Αγοράς
Για να σας προσφέρουμε μια κατάλληλη λύση, ακολουθήστε τους παρακάτω οδηγούς:
1Διάσταση (εύρος και ύψος)
2Τοποθεσία εγκατάστασης (η εικόνα είναι η καλύτερη)
3Χρησιμοποίηση. (οικίαση ή χρήση από τον ίδιο)
4Εφέ αστέρων ή εφέ βίντεο που χρειάζεστε.
Προφίλ εταιρείας
Το Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και έχει το νέο εργοστάσιο, περίπου 100 υπαλλήλους.και χωριστά ικανότητα σχεδιασμούΤο προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED ασύρματη οθόνη USB αυτοκινήτου, οθόνη αφίσας, διαφανής οθόνη κλπ.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο εμπορικό κέντρο., τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής.Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι: επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς στην τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή:1- ξύλινη συσκευασία για σιδερωμένο ατσάλινο ντουλάπι
2.συσκευή θήκης πτήσης για το ντουλάπι αλουμινίου.
Παράδοση:Αεροπορία, θαλάσσια ή DHL, πολλαπλές μεταφορές.
![]()
![]()
Σώσε χρόνο και χρήματα μαζί μας!