| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Σταθερή απόσταση 6m επίδειξης Min.View των υπαίθριων P6 πλήρων οδηγήσεων χρώματος εγκατάστασης RGB
P6 υπαίθρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα
οδηγημένη 1.Outdoor υψηλή προστασία επίδειξης, dustproof, αδιάβροχος, αντιδιαβρωτική
2.Ultra-υψηλός ψήφισμα, φωτεινό χρώμα
3. Ενέργεια - αποταμίευση, οικονομικώς αποδοτική
4. Εξαιρετικά-ευρεία γωνία εξέτασης
5.Ultra η υψηλή ομοιομορφία, ανακουφίζει την κούραση ματιών
6.seamless ράψιμο.
Οι τεχνικές παράμετροι
Παράμετρος ενότητας:
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 6mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 1R1G1B |
| Τύπος οδηγήσεων | 3--1 SMD 3535 |
| Μέγεθος ενότητας | 192x192mm |
| Βάρος ενότητας | 0.4kg |
| Ψήφισμα ενότητας | 32*32dots |
Παράμετρος γραφείου:
| Μέγεθος γραφείου | 960x960mm |
| Υλικό γραφείου | γραφείο χάλυβα σιδήρου |
| Βάρος γραφείου | 32.5kg+/-0.05kg |
| Ψήφισμα γραφείου | 160x160 σημεία |
| Προστασία εισόδου | Μπροστινό/οπίσθιο IP65/IP54 |
Ολόκληρη παράμετρος οθόνης
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 27778dots/m ² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 cd/m ² |
| Γωνία εξέτασης | H≥120° V≥120° |
| Min.viewing απόσταση | 6m |
| Max.power κατανάλωση | 800W/m ² |
| Avg.power κατανάλωση | 300 W/m ² |
| Τάση εργασίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7millon χρώματα |
| Γκρίζο επίπεδο | 14-16bits |
| Συχνότητα πλαισίων | ≥60frames/s |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥600Hz |
| MTBF | ≥10000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥50000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/υπερφόρτωση το /Power-down το /Power-leakage το /Lightning-protection κ.λπ. |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -10℃ ~ +40℃ |
| Λειτουργούσα υγρασία | 10-80% καμία συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10-85% καμία συμπύκνωση |
Παράμετρος συστημάτων ελέγχου:
| Τηλεοπτικό σήμα (με τον τηλεοπτικό επεξεργαστή) | AV, s-βίντεο, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Διευθετήσιμος από το λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από το λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, τηλεοπτικός-σύγχρονος, σε πραγματικό χρόνο, σε μη απευθείας σύνδεση, ασύρματος, Διαδίκτυο κ.λπ. |
Περίπτωση εγκατάστασης
![]()
![]()
Στοιχείο προϊόντων
Πολλοί άλλο καυτό προϊόν, υποδοχή για να επισκεφτεί την επιχείρησή μας!
![]()
![]()
Σχεδιάγραμμα επιχείρησης
Η ηλεκτρονική Co. Shenzhen SCXK, ΕΠΕ έχει τυποποιημένο νέο εργοστάσιο, και περίπου 100 υπαλλήλους. Έχουμε το σημαντικό τμήμα Ε&Α και μετά από-πωλούμε τους εργαζομένους υπηρεσιών, και χωριστά τη δυνατότητα σχεδίου. Επίδειξη χρώματος προϊόντων μας κυρίως η συμπεριλαμβανόμενη οδηγημένη ενιαία διπλή, οδήγησε την εσωτερική πλήρη επίδειξη χρώματος η οδηγημένη υπαίθρια πλήρης επίδειξη χρώματος, οδήγησε την ασύρματη χρησιμοποιημένη αυτοκίνητο οθόνη κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στις αγορές περισσότερο, τράπεζα, στάση λεωφορείου, σταθμός τρένου, κέντρο στο κέντρο της πόλης, αερολιμένας, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής. Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλός μετά από-πωλήστε την υπηρεσία για να πωλήσετε το προϊόν μας παντού η λέξη. Όποτε και οπουδήποτε είμαστε, παίρνουμε πάντα την αρχή που είναι: ο επαγγελματίας κάνει την καλή ποιότητα, καλή αγορά προϊόντων τιμών για να παρέχει το τέλειες προϊόν και την υπηρεσία για τους πελάτες μας.
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευασία και ναυτιλία
Η ξύλινη συσκευασία περίπτωσης ή περίπτωσης πτήσης είναι διαθέσιμη.
Στέλνοντας αεροπορικώς τη θάλασσα, ή DHL, πολλαπλάσιοι στέλνοντας τρόποι για την επιλογή σας.
![]()
Λεπτομέρειες επαφών
Πωλητής: Andy
Skype: Liu του Andy
Wechat: liu15179028073
Τηλ.: +8615797878183 (whatsapp)
Ε το mail:Andy_he@scxled.cn
Ιστός: το www.rgbleddisplays.com
Εκτός από το χρόνο και τα χρήματά σας με μας!