| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | 416$-638$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Τύπος Led | SMD 2121 |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Υπουργείο | Αλουμίνιο χύτευσης σιδήρου |
| Πιξέλες πυκνότητα | 40000 |
| Γωνία θέασης | H:100° V:50° |
| Τετάρτη | DC5V |
| Συντάξη των pixel | 1R1G1B |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640 × 640 χιλιοστά |
| Απόφαση | 5 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 40,000 pixel/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 32 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 5 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Ρυθμίσιμο σε ένα σημείο |
| Προσαρμογή χρώματος | Ρυθμίσιμο σε ένα σημείο |
| Λευκή ισορροπία φωτεινότητα | > 1500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια, 60° κατακόρυφη |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |