| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Οθόνη LED βίντεο υψηλής ποιότητας Κίνας P3.91 εσωτερικού/εξωτερικού χώρου Καμπυλωτή οθόνη LED για κατάστημα / Σούπερ μάρκετ
* Λειτουργία προϊόντος
Σταθερή απόδοση, ευρεία εφαρμοσιμότητα, υψηλή φωτεινότητα, εξαιρετική αναλογία απόδοσης/τιμής.
1. Η υψηλή φωτεινότητα επιτρέπει μεγαλύτερη απόσταση θέασης και διασφαλίζει ότι οι θεατές μακριά από την οθόνη μπορούν ακόμα να απολαύσουν αυτό που προβάλλεται.
2. Η εξαιρετική αναλογία απόδοσης/τιμής σας προσφέρει κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή, μεγιστοποιώντας την αξία της επένδυσής σας.
* Οθόνη LED με μικρό Pixel για πιο καθαρές εικόνες
Η οθόνη LED με μικρό Pixel διαθέτει μονάδες με μικρό pixel που παρουσιάζουν πιο καθαρές και ζωντανές εικόνες ακόμη και σε χαμηλή φωτεινότητα και σκοτεινές ημέρες. Η οθόνη είναι κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές, όπως κέντρο παρακολούθησης ασφαλείας, πλατφόρμα διοίκησης προγραμματισμού, έξυπνη πόλη, τηλεοπτικό στούντιο και συναντήσεις υψηλής τεχνολογίας.
| Τύπος | SMD2121 |
| Σύνθεση | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 16S |
| Ανάλυση | 64 x 64 κουκκίδες (Π x Υ) |
| Βήμα pixel | 3.91mm |
| Μονάδα οθόνης LED βίντεο ενοικίασης Μέγεθος μονάδας | 250 x 250 mm |
| Ποσότητα μονάδας | 2x4 |
| Ανάλυση | 128 x 256 (Π x Υ) |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 x 1000mm |
| Βαθμός αδιαβροχοποίησης | IP43 |
| Τάση τροφοδοσίας | AC 220/110 ± 10 %,47~63Hz |
| Τύπος και υλικό πάνελ | Αλουμίνιο χυτό |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 10-55m |
| Μέγιστη ισχύς | 850W /m2 |
| Γωνία θέασης | 140°/120° |
| Φωτεινότητα | 1200cd/m2 |
| Πυκνότητα pixel | 62052dot/m2 |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα Συγχρονισμού/Ασυγχρονισμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20º C έως +50º C |
| Υγρασία λειτουργίας | 20 % έως 90 % |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Εγκατάσταση | Ανάρτηση/Στερέωση με βάση στήριξης |
| Πιστοποίηση | CE, ROSH |
Χαρακτηριστικά προϊόντων:
1. Εξοπλισμένο με έξυπνο φωτιστικό εξοπλισμό και προσαρμοστική ρύθμιση του περιβάλλοντος, δεν θα επηρεαστεί από το έντονο εφέ οθόνης του περιβάλλοντος φωτός και την προστασία του περιβάλλοντος και εξοικονόμηση ενέργειας για οθόνη LED ενοικίασης.
2. Οποιαδήποτε κατεύθυνση, οποιοδήποτε μέγεθος, οποιοδήποτε σχήμα μπορεί να συνδεθεί παρουσιάζοντας τέλειο απρόσκοπτο οπτικόαποτέλεσμα;
3. Οθόνη βίντεο LED ενοικίασης με σχεδιασμό πλαισίου από χυτό αλουμίνιο, η οθόνη είναι εξαιρετικά ελαφριά και λεπτή, εξοικονομώντας χώρο και κόστος, μοντέρνα και όμορφη. Η υιοθέτηση χυτού αλουμινίου βελτιώνει τη διάχυση της θερμότητας, παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής της οθόνης LED.
Η Υπηρεσία μας
![]()
Πληροφορίες Εταιρείας:
Η SCXK ειδικεύεται στον τομέα των LED από το 2005. Είμαστε κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος τεχνικών λύσεων για έγχρωμες εσωτερικές και εξωτερικές οθόνες LED, οθόνες LED ενοικίασης, μονάδες LED στην πόλη Shenzhen, επαρχία Guangdong, Κίνα.
Δωρεάν εκπαίδευση:
3 ημέρες ολοκληρωμένη τεχνική εκπαίδευση επί τόπου στο εργοστάσιό μας στη Σενζένή διαδικτυακή σύνδεση μέσω teamviewer με απομακρυσμένο έλεγχο ή επικοινωνία μέσω skype, επιπλέον,διαθέτουμε πολύτιμο εγχειρίδιο χρήστη για καθοδήγηση στην επιτυχή αποσφαλμάτωση και εγκατάσταση.Υπηρεσία εγκατάστασης: Ο πωλητής θα πρέπει να παρέχει υπηρεσία καθοδήγησης εγκατάστασης επί τόπου για τον αγοραστή, συμπεριλαμβανομένων:
A. Ελέγχου εάν η βάση στήριξης και το πλαίσιο συμμορφώνονται με τις τεχνικές
απαιτήσεις του σχεδίου δομής που παρείχε ο πωλητής
B. Οδηγίες στους τεχνικούς του αγοραστή για την εγκατάσταση των περιβλημάτων των μονάδων LED και
τη σύνδεση μεταξύ αυτών των περιβλημάτων.
C. Πειραματισμού και ρύθμισης ολόκληρου του πάνελ, εξέτασης και επισκευής των ελαττωματικών
συσκευών, εγγύηση ασφαλούς λειτουργίας του πάνελ.
D. Εκπαίδευσης των τεχνικών του αγοραστή.
Για εγκατάσταση επί τόπου και εκπαίδευση σε ξένη χώρα, η υπηρεσία κοστίζει 100 USD/ημέρα, και οαγοραστής πρέπει να πληρώσει τα έξοδα διαβίωσης και μετακίνησης του τεχνικού μας κατά την περίοδο εγκατάστασης.