| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixel Pitch | 5mm |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ρυθμός Καρέ | >=60HZ |
| Μέσος Όρος Χωρίς Βλάβες | >=1000ώρες |
| Απόσταση Μετάδοσης | Καλώδιο Internet<100m |
| Ρυθμός Ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη Ισχύς | 600m² |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος Λαμπτήρα | 2727 |
| Ανάλυση/mm | 5 |
| Διαμόρφωση Pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα Pixel/pixels/m² | 40000/m² |
| Ανάλυση Μονάδας | 32x32 |
| Μέγεθος Μονάδας/mm | 160*160 |
| Απόσταση Θέασης | ≥5m |
| Φωτεινότητα Ισορροπίας Λευκού | >4500cd/m² |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια Γωνία Θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη Γωνία Θέασης | 60(μοίρες) |
| Ώρες Λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Διάρκεια Ζωής | 100000ώρες |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20-45℃ |
| Μέγιστη Ισχύς | <1100W> |
Διαθέσιμη σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσιες, αεροπορικές ή ταχυμεταφορικές υπηρεσίες.
Ιδανικό για διαφήμιση, πολυμεσικές οθόνες, στάδια, σκηνές, εκδηλώσεις ενοικίασης, οδηγίες μετακίνησης και διάφορες εμπορικές εφαρμογές.