| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5 Sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Φορητή οθόνη LED διπλής όψης με USB P6 4x8ft, μπροστινή πρόσβαση
Η οθόνη LED, γνωστή και ως LED screen, LED video wall ή LED panel, έχει γίνει η προτιμώμενη επιλογή για τη σύγχρονη διαφήμιση, αντικαθιστώντας σταδιακά τους παραδοσιακούς πίνακες ανακοινώσεων και τα φωτεινά κουτιά. Με υψηλή ανάλυση, φωτεινότητα και δυνατότητες πλήρους χρώματος, οι οθόνες LED συνδυάζουν αποτελεσματικά κείμενο, εικόνες, βίντεο και ήχο για να τραβήξουν την προσοχή και να μεγιστοποιήσουν τον διαφημιστικό αντίκτυπο.
Οι εφαρμογές περιλαμβάνουν διαφήμιση μέσων, συστήματα μεταφορών, οθόνες ασφαλείας, προωθήσεις ακινήτων και σκηνικά για παραστάσεις.
| Pixel pitch | 6mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192mm |
| Λάμπα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση μονάδας | 32x32 κουκκίδες |
| Μέγεθος καμπίνας | 960x960mm |
| Υλικό καμπίνας | Σιδερένια καμπίνα από χάλυβα |
| Βάρος καμπίνας | 32.5kg |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
| Πυκνότητα pixel | 27778 κουκκίδες/m² |
| Φωτεινότητα | ≥5500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια≥120° Κάθετη≥60° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 6m |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 900W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 330 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Υπερθέρμανση/Υπερφόρτωση/Διακοπή ρεύματος/Διαρροή ρεύματος/Προστασία από κεραυνούς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +55°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +55°C |
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη μέσω λογισμικού |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση μέσω λογισμικού |
| Μέθοδοι ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, πραγματικός χρόνος, εκτός σύνδεσης, ασύρματο, διαδίκτυο |
Παρέχουμε ολοκληρωμένη υποστήριξη υπηρεσιών, συμπεριλαμβανομένης της προ-πωλησιακής συμβουλευτικής, της βοήθειας κατά την πώληση και της συντήρησης μετά την πώληση, για να διασφαλίσουμε την ικανοποίηση των πελατών.