| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Moneygram, L/C, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 10mm |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ντουλάπι | Σίδηρος ή Αλουμίνιο |
| Συχνότητα καρέ | >=60HZ |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=180HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Η μέση ισχύς | 200w/m2 |
Οι οθόνες LED διαφήμισης εξωτερικού χώρου υψηλής φωτεινότητας P10 προσφέρουν ανώτερη ορατότητα και απόδοση για εφαρμογές εξωτερικής διαφήμισης.
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 10000m2 |
| Ανάλυση μονάδας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση θέασης | 10-300m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Ώρες λειτουργίας | >72ώρες |
| Διάρκεια ζωής | >100000ώρες |
Να είμαστε ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, μάρκετινγκ και καινοτόμων λύσεων, αφοσιωμένοι στο να βοηθάμε άλλες εταιρείες να επιτύχουν και να αναπτυχθούν.
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή.
Αποστολή: αεροπορικώς, θαλάσσης, τρένου, DHL, εσείς είστε το αφεντικό.
Παρακαλούμε δώστε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας όσο το δυνατόν πιο σαφείς. Έτσι, μπορούμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά. Για σχεδιασμό ή περαιτέρω συζήτηση, είναι καλύτερο να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω Skype/email/Whatsapp, σε περίπτωση καθυστερήσεων.
Έχουμε εσωτερικές/εξωτερικές/κινητές οθόνες LED / οθόνες LED ενοικίασης / οθόνες LED σκηνής/ διαφημιστικές οθόνες LED για να διαλέξετε. Η προσαρμοσμένη υπηρεσία θα μπορούσε επίσης να παρασχεθεί.
Πάντα: 7-17 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας, ανάλογα με την ποσότητα της παραγγελίας σας, μερικές φορές έχουμε απόθεμα, μπορούμε να παραδώσουμε εντός 7 ημερών.
Έχουμε 2~5 χρόνια εγγύηση ποιότητας, ανταλλακτικά όπως η μονάδα LED, η κάρτα λήψης, η κάρτα ελέγχου, το τροφοδοτικό είναι κατεστραμμένα όχι λόγω τεχνητής ζημιάς, τότε είναι δωρεάν συντήρηση και αποστέλλουμε νέα για αντικατάσταση.
Τα προϊόντα μας LED πρέπει να υποβάλλονται σε δοκιμή τουλάχιστον 72 ωρών πριν από την αποστολή, από την αγορά πρώτων υλών έως την αποστολή, κάθε βήμα έχει αυστηρά συστήματα ποιοτικού ελέγχου για να διασφαλιστεί η οθόνη LED με καλή ποιότητα.
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση στους πελάτες μας, διδάσκουμε στον πελάτη πώς να εγκαταστήσει οθόνες, να κάνει διαμόρφωση παραμέτρων, να μεταδίδει βίντεο μέσω των συστημάτων ελέγχου Nova star και colorlight ή Linsn, ο μηχανικός μας μπορεί να σας διδάξει απευθείας πώς να ελέγχετε, ή να σας βοηθήσει αν πραγματικά δεν ξέρετε πώς να ελέγχετε (Ο μηχανικός μας μπορεί να μιλήσει Αγγλικά, μπορούμε να εξοικονομήσουμε περισσότερο χρόνο).