| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 10mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ντουλάπι | Σίδηρος ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Συχνότητα καρέ | >=60HZ |
| Μέσος όρος μη βλαβών | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο Internet<100μ |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600μ² |
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Ανάλυση | 10mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 10000/μ² |
| Ανάλυση μονάδας | 16x16 |
| Μέγεθος μονάδας | 160x160mm |
| Απόσταση προβολής | 9-500μ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια, 60° κάθετα |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Σκηνή, αθλητικές εκδηλώσεις, διαφήμιση, πληροφορίες κυκλοφορίας, στάδια, εμπορικά κέντρα, αεροδρόμια, εκθέσεις, εκθέσεις αυτοκινήτων, επιδείξεις μόδας, συναυλίες, τελετές και χώροι ψυχαγωγίας.
Οι επιλογές περιλαμβάνουν ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Αποστολή διαθέσιμη δια θαλάσσης, αέρος ή ταχυμεταφορέα (DHL).
CE, FCC, RoHS, CCC, UL πιστοποιημένο