| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ντουλάπι | Σίδηρος ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Μέσος όρος μη βλαβών | >=1000 ώρες |
| Το βέλτιστο | 600w/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
5 χρόνια εγγύηση. Ακόμη και μετά την περίοδο εγγύησης, συνεχίζουμε να παρέχουμε υποστήριξη και υπηρεσίες στους πελάτες. Εντός της περιόδου εγγύησης, εάν χρησιμοποιηθεί σύμφωνα με τις οδηγίες, οποιαδήποτε δυσλειτουργία του προϊόντος θα επισκευαστεί ή θα αντικατασταθεί χωρίς κόστος.
| Απόσταση pixel | 5mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 40000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64*32 |
| Μέγεθος μονάδας | 320×160mm/160x160mm |
| Απόσταση θέασης | 5-400m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥4000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3500Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Η ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη καθ' όλη τη διάρκεια της ιδιοκτησίας της οθόνης LED σας!