| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 4mm |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Κουτί | σίδηρος/χυτός |
| MBI | 51024 |
| Γωνία Θέασης | Οριζόντια:100° Κάθετη:50° |
| Βέλτιστη Απόσταση Θέασης | ≥4m |
| Τάση | DC5V |
Λύση οθόνης LED υψηλής απόδοσης που προσφέρει εξαιρετική φωτεινότητα και ενεργειακή απόδοση για διάφορες επαγγελματικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | PH4 |
| Pixel Pitch | 4mm |
| Φυσική Πυκνότητα | 62.500 pixels/m² |
| Τύπος LED | SMD 3 σε 1 |
| Μέγεθος Μονάδας | 256 × 128mm |
| Ανάλυση Μονάδας | 32×32 |
| Φωτεινότητα | ≥1000cd/m² |
| Γωνία Θέασης | 140°/140° |
| Χωρητικότητα Χρωμάτων | 1,07 δισεκατομμύρια |
| Κατανάλωση Ενέργειας | Μέγιστη: 860W/m², Μέση: 280W/m² |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 65°C |
| Βαθμός Προστασίας | IP31 |
Διαθέτει LED λαμπτήρες υψηλής φωτεινότητας, χαμηλής κατανάλωσης με ≥30% εξοικονόμηση ενέργειας. Με 28 πατενταρισμένες τεχνικές, επιτυγχάνει ≥50% συνολική εξοικονόμηση ενέργειας, διατηρώντας παράλληλα φιλικότητα προς το περιβάλλον.
Παρέχουμε ολοκληρωμένες επιλογές εκπαίδευσης, συμπεριλαμβανομένης 3ήμερης εκπαίδευσης στον χώρο μας στο Shenzhen ή απομακρυσμένης εκπαίδευσης μέσω TeamViewer/Skype. Οι υπηρεσίες εγκατάστασης περιλαμβάνουν:
Διαθέσιμη υπηρεσία εγκατάστασης στον χώρο σας με $100/ημέρα συν έξοδα τεχνικού.