| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Σχεδιασμός εξοικονόμησης χώρου βελτιστοποιημένος για οθόνες LED ρυμουλκούμενων.
Μειώνει το βάρος του ρυμουλκούμενου για βελτιωμένη κινητικότητα και ταχύτητα.
Προστατεύει από ζημιές από υψηλή τάση παλμού κατά την εκκίνηση του ρυμουλκούμενου, το φρένο ή τη στάθμευση.
| Πιξελικό πλάτος ((mm) | 8 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος LED | SMD3528 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/8 |
| φωτεινότητα οθόνης ((cd/sqm,nit) | >6500nits (προσαρμόσιμο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας ((W/m2) | 305 |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος ((W/m2) | 610 |
| Ανάλυση μονάδας (σημείο) | 32 κουκίδεςX16 κουκίδες |
| Μέγεθος της μονάδας ((mm) | 256mmX128mm |
| Πιξέλες πυκνότητα ((σημίδες/τ.μ.) | 15625 σημεία |
| Απόσταση θέασης (m) | 5-150 μέτρα |
| Βάρος των pixel | 350g |
| Δύναμη pixel (max) | 16 W/PCS |
| Οπτική περιοχή | > 8 m |
| Γάση γκρι | ≥10 BIT |
| Θερμοκρασία χρώματος | 11000±500K |
| Γωνία θέασης | Κουμπί: 105° κάθετη: 50° |
| Ζωή | > 50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Σελσίου) | -10~+50' |
Ιδανικό για διαφημίσεις, πολυμερείς οθόνες, στάδια, σκηνές, εκθέσεις ενοικίασης, οδηγίες μεταφοράς, και πολλά άλλα.
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.
Πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED με τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και τυποποιημένη παραγωγή μονάδων για σταθερή ποιότητα.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η αποδοτική αρθρωτή κατασκευή επιτρέπουν οικονομικά αποδοτικές λύσεις χωρίς να διακυβεύεται η ποιότητα.
Δεσμεύσεις για τις υποσχεθείσες ημερομηνίες παράδοσης με διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν απαιτείται.
Ολοκληρωμένη υποστήριξη από προ-πώληση συμβουλευτική μετά την παρακολούθηση των πωλήσεων και βελτίωση του προϊόντος.
Η ομάδα μας παρέχει πλήρη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED!