| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Αυτή η υψηλής απόδοσης οθόνη LED προσφέρει σταθερή απόδοση, ευρεία εφαρμογή και εξαιρετική φωτεινότητα με εξαιρετική σχέση τιμής-αποτελέσματος.και διάφορες επαγγελματικές εφαρμογές.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Εσωτερικό SMD P3.91 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Απόφαση | 3.91mm |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 65,410/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | ≥ 3,91 m |
| Φωτεινότητα | > 1000cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 120° (H) / 60° (V) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 220W/m2, μέγιστο: < 700W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Ιδανικό για διαφημίσεις, πολυμερείς οθόνες, στάδια, σκηνές, εκθέσεις ενοικίασης, κατευθύνσεις μεταφοράς και διάφορες επαγγελματικές εφαρμογές.
Η ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED.