| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ετικέτα | SCXK |
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 256 × 128 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 σημεία/τ.μ. |
| Καλύτερη γωνία θέασης | 110°/75° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | 8 έως 10 μέτρα |
| Προστασία. | IP65 |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 300W/τ.μ. |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 890W/τ.μ. |
| Βάρος του ντουλαπιού | 45 kg/τ.μ. |
| Οδηγός | Συνεχή ρεύμα |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 2500hz/s |
| Φωτεινότητα | ≥7500cd/m2 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~+85°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~+55°C |
| Ποσοστό σημείων δυσλειτουργίας | < 0.0001 |
| Ζωή | > 10.000 ώρες |