| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >1920 Hz |
| Σφιχτότητα σημείων | 10000 σημεία/τ.μ |
| Γωνία θέασης | 160°/140° |
| Φωτεινότητα | 4000 cd/m2 |
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Επισκόπηση απόστασης | 10-400 μέτρα |
| Λευκή ισορροπία φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.