| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 10mm |
| Χρώμα Chip Λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Μέσος Όρος Μη Βλαβών | >=1000 ώρες |
| Γωνία Θέασης | 160/140 |
| Φωτεινότητα | 4000cd/m² |
Η οθόνη LED του σταδίου έχει σχεδιαστεί για χώρους υψηλής επισκεψιμότητας, προσφέροντας εικόνες υψηλής ανάλυσης με ευρείες γωνίες θέασης για να διασφαλιστεί η βέλτιστη ορατότητα σε όλο το στάδιο. Η ανθεκτική κατασκευή της προστατεύει από χτυπήματα, συμπεριλαμβανομένων των μπαλών υψηλής ταχύτητας.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ανάλυση | 10mm |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα Pixel | 10000 pixels/m² |
| Ανάλυση Μονάδας | 32×16 |
| Μέγεθος Μονάδας | 320×160mm |
| Απόσταση Θέασης | 12-300m |
| Φωτεινότητα Ισορροπίας Λευκού | >8000cd/m² |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια Γωνία Θέασης | 120° |
| Κάθετη Γωνία Θέασης | 60° |
| Συχνότητα Ανανέωσης | 3000Hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση Ενέργειας | Μέγιστη: 800W/m², Μέση: 300W/m² |
| Διάρκεια Ζωής | >100.000 ώρες |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Το σύστημα διπλής εφεδρείας μας διασφαλίζει μέγιστη αξιοπιστία και σταθερότητα κατά τη διάρκεια ζωντανών εκδηλώσεων.
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένων θαλάσσιων, αεροπορικών και ταχυμεταφορικών υπηρεσιών.
Με πάνω από 8 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή LED, εστιάζουμε στην ποιότητα και την εξυπηρέτηση, διατηρώντας παράλληλα ανταγωνιστικές τιμές για την τοπική σας αγορά.
Χρησιμοποιούμε υλικά υψηλής ποιότητας και προσφέρουμε επιθεωρήσεις εργοστασίου. Παρέχουμε φωτογραφίες παραγωγής για να διασφαλίσουμε τη συνέπεια του προϊόντος με τις προδιαγραφές.
Παρακολουθούμε συνεχώς την ποιότητα των υλικών και καλωσορίζουμε τα σχόλια των πελατών για τη βελτίωση των προϊόντων μας.
Προ-διαμορφώνουμε τα συστήματα ελέγχου και παρέχουμε απομακρυσμένη υποστήριξη για τη ρύθμιση και την αντιμετώπιση προβλημάτων.
Περιλαμβάνουμε ανταλλακτικά με τις παραγγελίες και συνιστούμε την αγορά επιπλέον μονάδων για εφεδρεία.
Οι μονάδες LED ενδέχεται να παρουσιάζουν μικρές χρωματικές αποκλίσεις μεταξύ των παρτίδων παραγωγής.
Ανυπομονούμε να χτίσουμε μια επιτυχημένη συνεργασία μαζί σας!