| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | 290$-552$ |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T, D/P, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Συχνότητα καρέ | 60-85Hz |
| Γωνία θέασης | 160/140 |
| Επιφανειακή επίπεδεια | ΔΕΠ < 0,5 mm |
| Μίν. Απόσταση προβολής | 10 μέτρα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P10 |
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Επισκόπηση απόστασης | 10-400 μέτρα |
| Λευκή ισορροπία φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
Ποιότητα εικόνας pixel-perfect