| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHs, FCC, ISO, CB |
| Σφιχτότητα σημείων | 10000 |
| Γωνία θέασης | 160/140 |
| Φωτεινότητα | >=5000cd/m2 |
| Μέγεθος της γωνίας | 10 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Διαμόρφωση pixel | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
| Χρωματική κλίμακα | 256-65536 βαθμός/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 pixel/τ.μ. |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 160/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τ.μ. |
| Απόσταση προβολής | 5-150 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 28.5kg/τμήμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 95% RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |