| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 8mm |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ντουλάπι | Σίδερο ή Αλουμίνιο για Επιλογές |
| Ρυθμός Καρέ | >=60HZ |
| Μέσος Όρος Χωρίς Βλάβες | >=1000ώρες |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHs |
| Πυκνότητα Σημείων | 15625 |
| Φωτεινότητα | 5000cd/m2 |
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 15625/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 256*128 |
| Απόσταση θέασης | ≥7m |
| Φωτεινότητα λευκής ισορροπίας | >7000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κάθετα |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Ρυθμός ανανέωσης | >1800Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: <1000W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |