| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| τιμή: | 290$-552$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Πιξέλες πυκνότητα | 10000 |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960*85mm |
| Εργασιακή τάση | DC5V-20~55 |
| Σφιχτότητα σημείων | 10000 σημεία/τ.μ |
| Τρόπος οδήγησης | 1/4 σάρωση |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 9-400 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 2 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | (1/4) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |