| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024mm*1024mm |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Πιξέλες πυκνότητα | 15625 σημεία/μ2 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/4 σάρωση |
Σχεδιασμένο για υψηλής ορατότητας απεικόνιση πληροφοριών σε διάφορες εξωτερικές συνθήκες.
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/8 |
| φωτεινότητα οθόνης | >6500nits (προσαρμόσιμο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 305W/τ.μ. |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 610W/τ.μ |
| Ανάλυση ενότητας | 32 σημεία × 16 σημεία |
| Μέγεθος μονάδας | 256 mm × 128 mm |
| Πιξελική πυκνότητα | 15625 σημεία/τ.μ. |
| Απόσταση θέασης | 5-150 μέτρα |
| Οπτική περιοχή | > 8 m |
| Γάση γκρι | ≥10 BIT |
| Θερμοκρασία χρώματος | 11000±500K |
| Γωνία θέασης | Επίπεδο: 105° κάθετη: 50° |
| Ζωή | > 50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
Να είμαστε ο κορυφαίος προμηθευτής δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων που βοηθούν άλλες εταιρείες να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
Διαφορές συσκευασίας: διαθέσιμη ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μέθοδοι αποστολής: αέρος, θάλασσα, τρένο ή DHL - επιλέγετε
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp για να αποφύγετε καθυστερήσεις.
Προσφέρουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με επιλογές προσαρμογής.
Συνήθως 7-17 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής.
Η εγγύηση ποιότητας 2-5 ετών καλύπτει μη τεχνητές ζημίες στις μονάδες, τις κάρτες λήψης, τις κάρτες ελέγχου και τις πηγές ρεύματος με δωρεάν αντικατάσταση.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών πριν από την αποστολή με αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση σχετικά με τη ρύθμιση οθόνης, τη ρύθμιση παραμέτρων και τη μετάδοση βίντεο.