| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, D/P, D/A |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixel pitch | 10mm |
| Χρώμα Chip Λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Ντουλάπι | Σίδηρος ή Αλουμίνιο για Επιλογές |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960mm*960mm |
| Τάση λειτουργίας | DC5V |
| Χρόνος εγγύησης | 3 χρόνια |
| Πυκνότητα pixel | 10000 κουκκίδες/τ.μ. |
| Λειτουργία οδήγησης | 1/4 σάρωση |
| Ανάλυση | 10mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Απόσταση θέασης | 10-100m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/m² |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60° |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Διάρκεια ζωής | >100.000 ώρες |