Τεχνικές παράμετροι των οθονών LED P8 Advertising
| Pixel Pitch(mm) | 8mm |
| Τύπος LED | SMD3535/2727 |
| Σύνθεση pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/4 |
| Φωτεινότητα οθόνης(cd/sqm,nit) | >6500nits(ρυθμιζόμενο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας(W/sqm) | 305 |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας(W/sqm) | 610 |
| Ανάλυση μονάδας(κουκκίδες) |
40 κουκκίδες X 20 κουκκίδες |
| Μέγεθος μονάδας(mm) | 320mmX160mm |
| Πυκνότητα pixel(κουκκίδες/sqm) | 15625 κουκκίδες |
| Απόσταση θέασης(m) | 8-150m |
| Βάρος pixel | 350g |
| Ισχύς pixel(max) | 16 W/PCS |
| Οπτικό εύρος | >8 m |
| Βαθμός γκρι | ≥10 BIT |
| Θερμοκρασία χρώματος | 11000±500K |
| Γωνία θέασης | Μοχλός: 105° κάθετος: 50° |
| Διάρκεια ζωής | >50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας(βαθμός Κελσίου) | -10~+50' |
Τα πλεονεκτήματα των προϊόντων μας
1. Η δομή του προϊόντος είναι ανθεκτική σε άνεμο 100 Km / h και 8 σεισμούς.
2. Με εξαιρετική αδιάβροχη απόδοση, ασφαλές και αξιόπιστο σύστημα τροφοδοσίας.
3. Όλα τα εξαρτήματα του προϊόντος μπορούν να υποβληθούν σε επεξεργασία σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4. Όλα τα υλικά είναι φιλικά προς το περιβάλλον.
5. Η διάρκεια ζωής του προϊόντος είναι περισσότερο από 5 χρόνια.
6. Η εγγύηση είναι για 2~5 χρόνια.
7. Μπορούμε να παρέχουμε πρόσθετη εγκατάσταση, μόνιμη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες εκπαίδευσης.
![]()
![]()
![]()
![]()
Σύστημα ελέγχου
![]()

