| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 6 PCS |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 27778m2 |
| Ανάλυση μονάδας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192*192 |
| Απόσταση θέασης | 6-300m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Ώρες λειτουργίας | >72ώρες |
| Διάρκεια ζωής | >100000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -10°c έως 55°c |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | <300w> |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |